Asansör Kiralama Fiyatları Ankara

Şeffaf ve Uygun Ankara Asansör Kiralama Fiyatlarımız

Ankara Asansör Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Asansör firmalarının rekabeti ve bu rekabete dahil olan nakliye firmalarının oluşturduğu farklılıklar sebebiyle bazı durumlarda Ankara asansör kiralama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durumların kesinlikle kabul edilir bir tarafı bulunmamaktadır. Oluşan bu fiyat oynadıkları sebebiyle sektörümüzdeki rekabetin zarar görmesi ve maliyet fiyatlarının enflasyon sebebiyle değişime uğraması firmaları zarara uğratmaktadır.

Asansörcüler birliği tarafından asansör ve nakliyat şirketlerine tebliğ edilen asansör kiralama fiyatları çerçevesinde hizmetlerin sunulması gerektiği tebliğ edilmiştir. Bu kurallara uymadan rekabetin zarar görmesini sağlayan nakliyat ve asansör firmaları hemen tespit edilerek cezai yaptırımların uygulanması sağlanmaktadır.

Ankara asansörcüler birliği tarafından bizlere tebliğ edilen kat ve saatlik hizmet sunma fiyat tablomuz aşağıda sizlere sunulmaktadır.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE ANKARA ASANSÖR KİRALAMA FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Bu fiyat tablosu gereğince hizmetlerimizi meslektaşlarımıza ve hizmet almak isteyen kişi ve kurumlara sunmaktayız.

Ankara Asansör Kiralama Fiyatları Neye Göre Hesaplanıyor?

Asansör kiralama fiyatları asansörcüler birliği tarafından bizlere tebliğ edilmektedir. Yukarıda bulunan kat ve saatlik çalışma ücretlendirme tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tabloya uygun olmayan asansör kiralama talepleri de azımsanmayacak durumlarda olabilmektedir. Bu hususlarda ise şirketimiz konum mevkii taşıma güzergahı yükseklik ve taşınacak eşya ve malzeme miktarı ve durumuna göre fiyatlandırma hakkını saklı tutmaktadır.

Farklı sektörler, kurumlar ve şahıslar şirketimizden farklı taşınma durumlarına göre Ankara asansör kiralama fiyatları talep etme hakkına sahiptir. Bunun için Ankara Evlok nakliyat şirketinin web sitesine girerek online destek hattından şirketimize ulaşarak gerek arama gerekse yazılı olarak bizlere taleplerini iletebilir.

Değerlendirme sürecinin ardından sağlıklı bir ne yaptın ama bu duruma göre hesaplanarak sunulmaktadır. Sağlıklı bir değerlendirme sürecinin ardından fiyat teklifi piyasa fiyatlarına uygun olarak hesaplanarak sizlere sunulmaktadır.

Ankara Asansör Kiralama Fiyatları

Ankara Asansör Kiralama Fiyatlarını Hangi Firmalardan Alabiliriz?

Türkiye'nin başkenti olan Ankara'da yapılaşma ve kentsel dönüşüm ile birlikte ülkemizdeki bina ve konutlardaki değişim süreci bizleri de uzaktan alakadar etmektedir. İnsanların taşınma ihtiyaçlarına Ankara Evlok nakliyat firması olarak taşımacılık ve asansör hizmetlerimiz ile güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ankara'da bulunan nakliyat ve asansör kiralama şirketlerinden gerek nakliyat hizmeti gerekse asansör hizmetini piyasa standartlarına uygun fiyatlarla talep edebilirsiniz. Ankara asansör kiralama fiyatlarının makul düzeyde olması ve hizmet sunan firmanın deneyimli ve ilkeli hizmet anlayışı verme yeteneğine sahip olması firmaların tercihi konusunda en önemli hususlar olarak bilinmektedir. Şahıs ve firmalar bu gibi kurallara uygun ve işinde en iyi olan nakliyat ve Ankara asansör kiralama fiyatları firmalarını güvenle tercih edebilir. Bu gibi firmalardan nakliye ve asansör hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

Ankara Asansör Kiralama Fiyatları İllere Göre Değişiklik Gösteriyor Mu?

Ankara Evlok nakliyat firması Ankara'da nakliye ve asansör kiralama hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin başkentteki hizmet sunma durumuna göre bu ilimizdeki asansör birliği tebliğine göre Ankara'daki hizmet sunma fiyat tablosuna göre hareket etmektedir. Türkiye'nin farklı illerinde de ofisleri bulunan asansör birliğinin diğer illerde değişik durum ve olanaklardan dolayı fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Yukarıda belirtilen Ankara asansör kiralama fiyatlari tablomuzu inceleyerek sizlerde Ankara ilinde modüler asansör hizmetinin maliyeti ve politik sunulan fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye'nin bütün İllerinde farklı koşullar ve durumlar söz konusu olduğu için farklı fiyatlandırmalar göz önünde bulunan durum ve koşullara göre şekillendiğini unutmamak gerekmektedir.

Türkiye'deki bütün illerde hizmet sunan nakliye ve asansör kiralama firmalarının asansör Birliği’nin sunduğu fiyat tablosu ile hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Bu duruma göre illere göre fiyat değişikliğinin farklılık göstermesi olağan bir durum olarak kabul edilmektedir.

Ankara Asansör Vinç ve Ankara Mobil Asansör Kiralama Hizmeti Arasındaki Fark?

Asansörlü vinç farklı bir hizmet aracı olarak bilinmektedir. Bu araç yükselen bir hidrolik sistemi üzerindeki kanca ile büyük ebatlardaki yük ve tonajlı malzemeleri taşıma işlemini gerçekleştiren araç olarak bilinmektedir. Bu araç genel olarak 5 ve 10 ton üzeri malzemelerin ve ürünlerin kaldırılması ve indirilmesi amacı ile hizmet vermektedir.

Mobil asansör hizmeti ise orta ölçekli kamyon veya kamyonet üzerine 360 derece dönen yükselebilen merdivenleri sayesinde birçok farklı ürün ve malzemelerin maksimum 400 kiloya kadar olan ürün ve malzemelerin bulunduğu konumdan 20.kata kadar taşıma işleminde kullanılmaktadır.

Asansör Kiralama Fiyatları Ankara

Asansörlü vinç ve mobil asansör arasında kullanım ve ihtiyaçları karşılamak adına büyük farklar vardır. Asansörlü vinçler ihtiyaçların karşılanması adına yanlış şekillerde de kullanıma sunulmaktadır. Vinçlerin uç kısmına bir halat ve ip yardımı ile bağlanılan eşya ve malzemelerin çok tehlikeli bir şekilde taşındığını da ne yazık ki görmekteyiz. Bu durum büyük tehlike arz etmekte ve eşyaların ve malzemelerin zarar görmesine sebebiyet vermektedir.

Bu gibi durumlardan kesinlikle kaçınılmalı ve hizmetin taşınma transferi açısından taleplerin sorunsuz bir şekilde karşılanması adına ihtiyaçlara tam cevap verebilecek asansör sistemleri kullanılması gerekmektedir. Asansörlü vinç ve mobil asansör kullanımları açısından farklı tasarıma sahip araçlar olarak bilinmektedir. Kesinlikle maliyet açısından amacı dışındaki asansörlerin kullanılmasını kesinlikle tercih etmeyin. Bu yöntem büyük bir hasar olarak geri döneceğini kesinlikle akıldan çıkarmamak gerekmektedir.

Sizlerde ihtiyaçlarınıza göre vinç ve farklı asansör türlerini tercih ederken kesinlikle bir inceleme ve araştırma sonucuna göre işlerinde deneyimli firma ve şirketlerden bu hizmetlere almanız önemle duyurulur.

Ankara Mobil Asansör Kiralama Da Bilinmesi Gereken Önemli Hususlar

Ankara Evlok nakliyat firması bünyesinde bulundurduğu hidrolik ve modüler asansör sistemleri sayesinde sizlerden gelecek olan bütün taleplere güvenilir ve sorunsuz bir hizmet seçeneği ile hizmet sunacağından emin olabilirsiniz. Ankara mobil asansör kiralama hizmetimiz sayesinde sizlerde taleplerinizin şekline göre bizlerden asansör kiralama hizmetini güvenle talep edebilirsiniz.

Ankara mobil asansör kiralama hizmetini alacağınız nakliyat ve asansör kiralama şirketleri hakkında sağlıklı bir bilgi ve araştırma yapmadan hizmet almamaya özen göstermek gerekmektedir.

Asansör kurulumu ve taşıma hizmetini gerçekleştirecek olan operatörün işinde deneyimli ve tecrübeli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Asansörün yanlış kurulumu eşyaların zarar görmesini ve can ve mal kaybına kadar gidebilecek tehlikeli bir sürecin oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi hususlarda firmanın personel ve ekipmanlarının deneyimli ve bakımlı olması ve belirli periyotlarla gerekli olan kontrollerin yapılması gerekmektedir. Şahıs ve firmalar Ankara mobil asansör kiralama hizmeti alırken titiz bir inceleme ve araştırma yapması konusunda dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Ankara Asansör Kiralama Fiyatları Ankara Evlok Nakliyat Dan %20 İndirimli Fiyat Teklifi Alın

Ankara Evlok nakliyat firması bünyesinde Ankara asansör kiralama fiyatları hizmetinde başkent halkına biz de %20 indirimli fiyatlar sunarak insanların asansör taleplerine hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Ev eşyası taşıma ve transferi konusunda deneyimli olan operatörlerimiz ile nakliye konusunda birçok taşıma hizmeti vermiş olan şirket çalışanlarımız sayesinde güvenilirlik ilkesi en üst düzeye ulaştıran şirketimiz sizlere uygun fiyatlara hizmet sunmak adına canla başla çalışmaktadır.

Eşya ve malzeme ve her türlü sektörün Ankara asansör kiralama fiyatları hizmetini şirketimizden gerek sesli gerekse yazılı olarak şirketimizden talep edebilirsiniz. Şirketimizin web sitesine girerek kendinize uygun Ankara asansör kiralama fiyatları talebinde bulunabilirsiniz. Taşınma biçimi ve şekline göre sizlere en uygun fiyatı şirket olarak sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Asansör Kiralama Fiyatları

Belirlenmiş fiyat politikaları ve taşıma prosedürleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Tecrübeli ve bilinçli hizmetler ile sizlere uygun fiyatlara asansör hizmeti sunuyoruz.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Hasan Özpence

    23 Temmuz 2021, 22:02

    Bizim terasa yeni pencere döşetecektik pimapenci bu firmayı bulmuş ve taşıma işlemini bu arkadaşlar gerçekleştirdi. Hızlı ve kolay bir yöntemle pimapenler taşındı ve kuruldu.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66