Ankara Asansör Kiralama

Ankara Evlok Asansör Kiralama Hizmetleri

Ankara Asansör Kiralama Hizmeti Nedir?

Ankara 'da birçok ilçede nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmet sırasında yüksek katlar ve zorlu konumlar gereği taşınmanın problemsiz devam etmesi adına modüler asansör sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara asansör kiralama olarak bizler de asansörlü eşya taşıma konusunda meslektaşlarımızın ve bireysel asansör ihtiyacı olan herkesin taşınma taleplerine hizmet üretme adına çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Başkentte ihtiyaçların karşılanması için modüler asansör sisteminin gerekliliği her zaman büyük öneme sahip olmuştur. Her taşınma kesinlikle hamal veya taşıma personelleri tarafından gerçekleştirilmesi ne yazık ki mümkün olmamaktadır.

Böylesi durumlarda eşyanın hasar görmemesi için kesinlikle hidrolik asansör sistemine ihtiyaç duymakta ve bu ihtiyacı Ankara asansör kiralama hizmeti sunan şirketlerden modüler asansör sistemi talep edilerek taşıma işleminin kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi bu şekilde mümkün olmaktadır.

Ankara Asansör Kiralama Avantajları Nelerdir?

Ankara'daki yapılaşmanın düzensizliği sebebiyle yapılan bina, müstakil ev, işyeri, dükkân mağaza, imalathane ve herhangi bir yaşam alanında taşınma işlemi kolay gerçekleşmemektedir. İnsan gücüne dayalı taşımalarda belirli bir yerden sonra taşımanın ek bir sisteme ihtiyaç duyması kaçınılmaz olmaktadır.

Böylece Ankara asansör kiralama hizmeti oluşan bu talepler doğrultusunda doğmuş ve ihtiyaçların karşılaması adına hizmetlerini sürdürmeye çalışmaktadır. Can ve mal kaybının oluşmaması adına Ankara asansör kiralama firmaları talep eden firma veya kişiler tarafından büyük bir avantaj olarak görülmektedir. Kolay kurulum seçenekleri çerçevesinde ve yüksek noktalara asansör ile eşyaların hızlı ve daha pratik taşıma olanakları açısından insanlar asansör hizmetimizden büyük oranda faydalanmaktadır. Küçük firmalar maliyet açısından bu gibi araçları almak yerine Ankara asansör kiralama hizmetinden uygun fiyatlara faydalanmayı tercih etmektedir. Bu yöntem hem makul hem de kabul edilir olarak görülmektedir.

Mobil hidrolik asansör

Ankara Asansör Kiralama Taban Fiyatları ve Ücretleri Ne Kadar?

Ankara'da birçok asansör hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Bu şirketlerin kendi fiyat çizelgesine göre hizmet sunması mümkün değildir. Asansörcüler birliği tarafından bütün nakliyat ve asansör şirketlerine tebliğ edilen Ankara asansör kiralama fiyatları çerçevesinde hizmetlerini sunmak zorundadır. Eşyanın miktarı açısından saatlik çalışma çizelgesi aşağıda bulunan Ankara asansör kiralama fiyatları ve ücretleri çerçevesinde sizlerde şirketimizden hidrolik asansör sistemimizi kiralayabilir ve ihtiyaçlarınız çerçevesinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE ANKARA ASANSÖR KİRALAMA HİZMETİ VE ÜCRETLERİMİZ

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Bireysel ve şirket olarak farklı taşınma durumları söz konusu ise firmamızı arayarak veya web sitemizi ziyaret ederek taşınmanıza uygun fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Ankara Asansör Kiralama da Bilinmesi Gerekenler?

Ankara asansör kiralama hizmeti sunan bir firmanın kendi düzlemine göre fiyat ve ücretlendirme sunarak bizi taşımaya çalışması konusunda kesinlikle bir araştırma ve inceleme yapmadan karar vermemeniz bütçeniz açısından çok faydalı bir hareket olacaktır.

Ankara asansör kiralama hizmeti almak kolay olsa da yine bilinmesi gereken bazı hususlarda dikkatli davranmak gerekmektedir. Asansör kiralama hizmeti sunan bir şirketin kendi kafasına göre hizmet ücretlendirmesi sunması mümkün değildir. Bu şekilde hareket eden firmalardan kesinlikle hizmet almayınız.

Modüler asansör sisteminin kurulumu ve kullanımı acısından operatörün tecrübe ve deneyimi üst seviyede olması gerekmektedir. Olası can ve mal kayıplarının oluşmaması acısından operatörün deneyimli bir çalışan olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu gibi hususlarda dikkatsiz ve özensiz çalışan şirketlerden hizmet almamaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Modüler asansör sistemi
Ankara Asansör Kiralama Hizmeti Neden Gereklidir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok alanda yükseliş ve önemli deyişimler olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Teknolojinin sunduğu kolaylıklar birçok alanda hissedilmekte ve bu değişim süreci birçok sektörü kendini göstermektedir.

İnsan gücüne dayalı yükleme, boşaltma, taşıma dikey katlı binaların çoğalması ile bilirlikte mümkün olmayacak duruma gelmiştir. Bu sorun karşısında yeni girişimler ile kolay ve hızlı taşıma ve yükleme işlemlerinde kullanılmak üzere hidrolik asansör sistemi doğmuştur. Bu sistem sayesinde güvenli ve hasarsız eşyalar transfer edilmektedir. Bu sistemden şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmalar eşya yükleme ve boşaltma işlemlerinde Ankara asansör kiralama firmaları hizmetini kullanarak kolay ve sorunsuz eşyaların yükleme ve boşaltmasını yapabilmektedir.

Taşınma işleminde sağladığı kolaylıklar ve kurulumundaki basitlik ile eşyaların ve inşaat malzemelerinin hızlı bir şekilde istenilen noktaya taşınmasında vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir. İnsan ihtiyaçlarının günden güne değişiyor olmasıyla taşıma alanında da asansörlü taşıma hizmetinin gerekliliği bir kez daha büyük önem taşımakta ve yaygın bir şekilde kullanılmaya devam edilmektedir.

Ankara Asansör Kiralama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

İnsanların en çok zorlandığı durumlardan birisi de eşyalarının taşınması konusunda sorunsuz bir hizmetin alınması açısından hizmet kalitesinin yeterliliğine sahip bir firmayı tercih etmede zorlanmaktadır. Ankara asansör kiralama hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de hizmeti veren şirketin güvenirliği ve asansör hizmetini sunacak olan operatörün tecrübeli olması gerekmektedir.

Taşımamız sosundaki en önemli aşamanın asansör operatörünün dikkati ve vizyonu büyük öneme sahip olmakta ve taşınmanın problemsiz ve hasarsız tamamlanması adına taşıma sürecindeki koordinasyonun titiz bir şekilde yönetilmesi Asansör operatörünün yönetiminde gerçekleşeceği için bu durumun her aşamada titizlikle hesaplanarak gerçekleşmesi konusunda firma ve çalışanlarının deneyimi ve güvenirliği açısından işlerinde tecrübeli ve sorumsuzluk ilkesi ile hareket etmeleri adına hizmet alan kişi veya firmaların bu hizmetin gerekli standartlar çerçevesinde son olduğuna emin olmaları büyük önem arz etmektedir.

Yanlış bir kurulum ve yönetimi çerçevesinde buluşabilecek hasarlarda ne yazık ki asansör operatörü ve asansör firmasının mesuliyet kabul etmemesi bu durumu nakliye firmasına yüklemesi sebebiyle kesinlikle Ankara asansör kiralama nakliyat hizmeti alırken asansörlü taşıma hizmetinde deneyimli ve birçok sorunsuz hizmet gerçekleştirmiş olan nakliye firmaları ve asansör şirketleri tercih edilmelidir.

Ankara Asansör Kiralama Hizmetinde Ankara Evlok Nakliyat Tercih Edilir Mi?

2013 yılından bu zamana kadar nakliyat sektöründe olan Ankara Evlok nakliyat olarak hizmetlerimizi insanlara ulaştırmanın gayretindeyiz. Başkentin birçok ilçesinde yükselen binalara taşıma hizmetinin sunulması zor ve meşakkatli olduğunu biliyoruz. Her türlü talebinizi ehil personelimiz ve donanımlı araçlarımız ile sizlere sunmaya çalışmaktayız.

Şirket bünyesine kattığımız hidrolik asansör sistemiz ile artık Ankara asansör kiralama hizmetlerini uzman operatörlerimiz ile sizlere kolay ve hasarsız olarak sunmaya çalışmaktayız. Nakliye ve asansör araçlarımızın bakımları hizmet sunumundan önce yapılarak müşterilerimize %100 müşteri odaklı hizmet verme anlayışı ile hareket etmekteyiz.

İşinde tecrübeli çalışanlarımız iş ahlakına uygun davranışlar ve müşteri odaklı hizmet sunma alanında da gerekli eğitimleri almalarını sağlıyor ve kurallar ile saygılı hizmet sunmaları çerçevesinde bilinçli bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

Ankara Evlok nakliyat şirketinin web sitesine girerek anında destek butonundan bizi arayabilir ve WhatsApp veya sosyal mecra kanallarından anında taşıma fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ankara asansör kiralama hizmetimiz hakkında her türlü bilgiye destek merkezimizden ulaşabilir ve modüler asansör kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Asansör Kiralama

Donanımlı modüler asansör sistemimiz ile sizlere yükleme ve boşaltma alanında en iyiyi sunmak için gayret göstermekteyiz. Güvenli ve pratik taşınmalarda sizlere yardımcı olmak için geçe gündüz sürekli çalışıyoruz.

(62) Yorumlar

 • Müşteri Yorumu

  Sedef Tunçbilek

  16 Haziran 2021, 11:27

  Bizi taşıyan nakliye şirketinin asansör sistemi olmadığı için bu firmayı kiralamış. Saygılı ve disiplinli çalışarak eşyalarımız sorunsuz olarak yeni evimize yerleştirildi. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Sizlerde gönül rahatlığı ile bu şirketi seçebilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Kemal Özperçem

  09 Haziran 2020, 23:43

  Bizler Yenimahalle de yaşıyoruz.Evimizi taşıttık ama asansör ihtiyaçımız doğdu. Yenimahalle asansör kiralama diye araştırdık ve bu şirket ile karşılaştık. Her hususta bizlere destek olacağını söylediler. Hemen ihtiyaçımızın karşılanması için evimizin yanına gelip kurulumu gerçekleştirdiler. Yenimahalle asansör kiralama operatörü işini biliyor. Eşyalar hızlıca yeni evimize transfer edildi. Sorunsuz bir hizmet veren Yenimahalle asansör kiralama hizmeti veren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. İşini bilen ve güvenle hizmet alabileceğiniz bir şirket.

 • Müşteri Yorumu

  Ecem Usluca

  02 Haziran 2020, 08:57

  Yüksek katlarda taşınmanın zorluğu her zaman çok zorlu olmuştur. Eryaman asansör kiralama ile bizler bu sorunu çözüm odaklı yaklaştık. Şirketimizde asansör olmadığı için Evlok nakliyattan bizler Eryaman asansör kiralama hizmeti aldık. Bu şirket bizlere güvenli ve ilkeli hizmet sunduğu için çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Ozan Başkan

  30 Nisan 2020, 08:57

  Biz Sincan da yaşayan orta gelirli kiracıyız. Eşyaların transferi için nakliyat ve Sincan asansör kiralama veren firma aradık ve bu şirket bize her alanda yardımcı olma sözü verdi. Disiplinli ve işini en iyi şekilde yapan bu firmaya çok teşekkür ediyorum. Her zaman desteklediler ve Sincan asansör kiralama adına yakışır bir eşyaların yükleme ve boşaltma hizmeti verdiler. Sizlerde Evlok nakliyat firmasından nakliye hizmeti ve Sincan asansör kiralama hizmetini güvenle alabilirsiniz. Biz memnun kaldık sizlerde memnun olarak ayrılabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Ülker Coşan

  26 Nisan 2020, 09:27

  Altındağ da taşınma yerleri çok zorlu ve kolay taşınmanın olmadığı bir bölge malesef. Bizlerde bunu bilerek Altındağ asansör kiralama alanında evimizin eşyalarını bu şirket ile anlaşarak transfer ettirmeye başladık. Gerçekten Altındağ asansör kiralama da işinde deneyimli bir firma olduklarını bizlere gösterdiler. Yükleme ve boşaltma işlerini sorunsuz yapan ve hiç bir problem olmadan işini yapan Altındağ asansör kiralama firmasına çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Cevahir Kuşcu

  21 Nisan 2020, 23:52

  Ankara ilinin en güzel ve yeri Çayyolu semtinde taşınmamız gerekiyordu. 20.Kata kadar yükselen asansör için bizlerde hemen Çayyolu asansör kiralama hizmeti için aramaya koyulduk. Nette bir kaç firmaya bakınca Çayyolu asansör kiralama alanında sorunsuz hizmet veren Evlok nakliyat ile anlaştık ve eşyalarımız güvenli ve problemsiz olarak yeni evimize taşınması yapıldı. Buradan Çayyolu asansör kiralama ile bizlere yardımcı olan firma ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Rasim Alemdar

  16 Nisan 2020, 18:01

  Çankaya da bulunan evimizin taşınması için Evlok nakliyat ile anlaştık ve bize asansör alanında hizmet vermek için Çankaya asansör kiralama hizmeti de almamız gerekiyormuş ama firma bize bütün bunların hepsini çözüp sorunsuz bir hizmet vereceğinin garantisini verdi. Eşyalar ambalajlanarak taşıma işleminde Çankaya asansör kiralama hizmeti sunan asansör kullanıldı. Evden eşyalar kolay ve pratik bir şekilde nakliye araçına transfer edildi.

 • Müşteri Yorumu

  Selim Özal

  13 Nisan 2020, 14:25

  Bizim evimizin taşınması gerçekten çok zor bir koşullarda gerçekleşti. Etimesgutta 10.katta olan evimizin taşınması alanında Etimesgut asansör kiralama bizlere çok yardımcı oldular. Nakliye şirketi ile paslaşarak malzemelerin ve eşyaların transferi konusunda bizlere çok yardımcı oldular. Etimesgut asansör kiralama alanıda bizlere sunulan memnuniyet bizleri çok mutlu etti. Eşyalarımız hasar görmeden eski evimizden alıp yeni evimize kuruldu. Çok kaliteli bir hizmet aldık diyebilirim. Etimesgut asansör kiralama ve Evlok nakliyat firmasına çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Enis Öztürk

  05 Nisan 2020, 23:17

  Demetevler de ofis malzemelerimizin taşınması alanında Demetevler asansör kiralama hizmeti veren şirketleri inceledik ve en iyisi ve bize yakın olanından hizmet almak istedik. Evlok nakliyat bu alanda bizlere her türlü desteği koşulsuz vereceğini söylemesi Demetevler asansör kiralamada onları tercih etmemizi sağladı. Bizlere karşı verilen bütün sözler yerine getirildi ve taşıma yerleştirme en önemlisi yükleme ve boşaltma işlemleri sorunsuz gerçekleştirildi. Demetevler asansör kiralama gerçekten çok kaliteli hizmet sunan ve işine vakıf bir şirket olduğunu bizlere gösterdiler.

 • Müşteri Yorumu

  Ozan Tufan

  27 Mayıs 2020, 23:14

  Ayaş ilçemiz biraz Ankara'nın dışında ve bu ilçemizde asansör ve nakliye hizmeti veren firma bulmak çok zor. Ayaş asansör kiralama ve Evlok nakliyat bizlere bu alanda biraz ek ücret farkı olsada destek oldular. Her hususta bizlere yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Nakliye hizmetinde ve Ayaş asansör kiralama ile asansör alanında eşyalar kolay taşındı ve transferleri sorunsuz gerçekleşti. Bizlere memniniyet ve hizmet alanıda desteklerini esirgemeyenlere çok teşekkür ediyoruz. Sizlerde Ayaş asansör kiralama ve Evloktan uygun fiyatlara kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Tahir Tekin

  24 Mayıs 2020, 10:28

  Acil olarak ihtiyacımızın karşılanması alanında Natoyolu asansör kiralama ile anlaştık. Hemen asansörün operatörü kurulumu sorunsuz olarak gerçekleştirdi ve eşyaların kolayy taşınması için özveri ile çalıştı. Natoyolu asansör kiralama alanında bizlere hasarsız hizmet veren şirket ve ekibi gerçekten güzel iş çıkardılar. Taşıma ve asansörün kurulumu dahil işinde gerçekten çok iyiler ve sorunsuz hizmet anlayışı ile hareket eden Natoyolu asansör kiralama ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Sizlerde güvenle bu şirketi her alanda tercih edebilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Aytek Rıza

  20 Mayıs 2020, 13:13

  Esat semtinde yeni evimizi aldık ve taşınma ve asansör alanında bu şirket ile anlaştık. Esat asansör kiralama ve nakliye alanında bizlere güzel hizmet sundular. Eşyalarımız özenle ambalajlandı ve paketlendi. 4 kişilik ekip ile Esat asansör kiralama asansörün kurulumu ve taşımasını yaptılar. Eşyalarımızda hiç bir hasar olmadan eski evimizden yeni evimize taşındı. Esat asansör kiralama ve ekibine canı gönülden teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Vedat Kocaman

  18 Mayıs 2020, 18:26

  Bizlere çok yakın bir yerde hizmet veren Karşıyaka asansör kiralama ile görüşerek sadece asansör hizmeti talep ettik. Sagolsunlar hemen anlaştık ve ertesi gün terastaki malzemelerin indirilip yeni yere taşınmasını yapmaları için işe koyuldular. Karşıyaka asansör kiralama ve ekibi çok organize iş yönettiler. Her aşamada sürekli bizlere danışmaları ve işlerine sarılmaları bizi gerçekten çok mutlu etti. İşleri bittiğinde bizlerde Karşıyaka asansör kiralama ve ekibine çok teşekkür ediyor ve bol kazançlar diliyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Necdet Bostan

  16 Mayıs 2020, 22:22

  Yeni evimiz 15.katta olduğu için Çankaya asansör kiralama asansörü kuruldu ve eşyalar yeni evimize indirildi. Çok büyük stres altındaydık. Bizlere sorunsuz hizmet için çok çabalayan nakliye ve Çankaya asansör kiralama hizmeti verenlere çok minettarız. Gerçekten işlerini titizlikle yaptılar ve Çankaya asansör kiralama veren ve hizmeti organize eden ekibe çok teşekkür ediyorum. Sizlerde güvenle hizmet alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  İlkay Hayat

  14 Mayıs 2020, 11:02

  Çubuk ilçesine hizmet verdiklerini söyledir. Çubuk asansör kiralama olarak rastladığımız bu firma bizlere suduğu hizmetler ve olanaklar bizi gerçekten çok memnun etmiştir. Çubuk asansör kiralama olarak evimizdeki eşyaları yükleme ve boşaltmasında sundukları tam destek ile aşırı derecede memnuniyet ve sorunsuz hizmet aldığımız için için çok memnun kaldık. Çubuk asansör kiralama ve nakliyat alanıda sunulan hizmetlerden sizlerde memnun kalmak için bu firmayı tercih edin.

 • Müşteri Yorumu

  Demir Ökteş

  10 Mayıs 2020, 07:22

  Batıkent semtinde yapılaşma planlı ve güzel bir projelendirme ile gidiyor ve bizlerde bu bölgede ev sahibi olduk. Batıkent asansör kiralama evimize asansörün kurulumunu gerçekleştirdi ve ilk evimizden eşyalarımız kolaylıkla nakliyat araçına taşındı. Yeni evimize Batıkent asansör kiralama eşyalarımızın taşınması için yine kurulum yaptı ve eşyalar evimize yerleştirildi. Planlı ve işini en iyi şekilde organize ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Batıkent asansör kiralama ile sizlerde planlı asansör hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Seyit Üzer

  07 Mayıs 2020, 05:31

  Şentepe semtinde yaşıyoruz. İş gereği bu adresten taşınmamız gerekti. Bizlerde Şentepe asansör kiralama ve nakliye hizmeti sağlayan Evlok nakliyat ile anlaştık. Bizlere güler yüzle yaklaştılar ve hemen işlerine koyuldular. Nakliye firması hemen eşyaları toplarken bir taraftan Şentepe asansör kiralama da asansörün kurulumunu gerçekleştirdi ve yönlendirmeler yaptı. Resmen arı gibi çalışıyorlar ve işleri böyle tecrübe ile organize ediyorlardı. 4 saat sonra eşyalarımız yeni evimize Şentepe asansör kiralama ve Evlok nakliyat farkı ile transfer edildi. Bizler memnun ve kaliteli hizmet için çok teşekür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Mevlüt Carpan

  05 Mayıs 2020, 20:57

  İncek te nakliyeci olarak acil olarak bizlere İncek asansör kiralama hizmeti veren bir firma arayışına girdik. İnternette aramalar yaptık ve bu firma ile anlaştık ve asansör hizmeti alanında isteklerimizi güvenle karşılamak için kararlaştırdık. Hemen belirtilen adrese geldiler ve asansör kuruldu ve taşıma gerçekleştirmeye başlandı. İncek asansör kiralama sunan meslektaşıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizleri ve müşterilerimizi madur etmeden güzel bir yükleme ve boşaltma sunan İncek asansör kiralama şirketine çok teşekkür ediyoruz. Saolasın meslektaşım.

 • Müşteri Yorumu

  Kazım Budak

  03 Mayıs 2020, 19:05

  Etimesgut da yaşıyoruz. Kocamın işi için acil taşınmamız gerekiyordu. Bide aksine 4.katta oturduğumuz için bizlere Etimesgut asansör kiralama gerektiği söylendi. Hemen arayışa girdik ve işinde deneyimli bir firma ile anlaşmak için şirketlerle görüştük ve Evlok nakliyat bize hem asansör hemde Etimesgut asansör kiralama sunacaklarını söylediler ve nakliye günü gelincede erkenden işe koyulup taşımaya geçtiler. Taşınma işlemi gerçekten çok organize ve disiplinli olarak gerçekleşti. Hiç bir hasar ve sorun oluşmadan yeni evimize Evlok nakliyat ve Etimesgut asansör kiralama farkı ile taşındık diyebilirim. Herşey için çook teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Muttalip Sever

  01 Mayıs 2020, 23:35

  Pursaklar ilçesinden taşınmamız için Pursaklar asansör kiralama şirketleri arayışına girdik. hizmetlerde hem nakliye hemde asansör ikisini de sunan bir firma bize yeterli olur dediler. Bizlerde hemen Pursaklar asansör kiralama ve nakliyat hizmeti sunan Evlok nakliyat firmasına ulaştık. Sorunu anlattık bizlere uygun bir ücret ile belirlediğimiz günde hizmet vermeleri için anlaştık. Gününde gelip hemen işe koyuldular. Pursaklar asansör kiralama asansör işini nakliyat hizmeti de ambalaj ve tranfer işini yaparak tertemiz bir hizmet sundular. Herşey çok güzel gerçekleşti. Aldıkları parayı hak ettiler ve bizlerden çok güzel bir geri dönüş aldılar.

 • Müşteri Yorumu

  Zafer Karakaya

  29 Nisan 2020, 22:14

  Evimizi taşıtmak konusunda bu şirket ile anlaştık. Bizlere nakliye ve Akyurt asansör kiralama hizmeti sunacaklar şeklinde kararlaştırdık. Eşyalar toplandı ve binaya taşınması için Akyurt asansör kiralama asansörü kurdu. Hemen eşyalar nakliyat aracından evimize taşınmmaya başladı. Pratik ve kolay bir şekilde taşınma sürdü. Ufak tefek sorunlar olsada sorunsuz olarak nakliyat ve Akyurt asansör kiralama olarak işlerini deneyimle ve güvenle sundular. Teşekkür ediyor bol kazançlar diliyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Arif Başkale

  27 Nisan 2020, 21:28

  Bulunduğumuz yer zor ve kolay taşınma adına bizlerde Altındağ asansör kiralama hizmeti almaya karar verdik. Eşyaların nakliyesini yapacak olan nakliye şirketinin ne yazık ki asansörü olmadığı için bizde bize yakın bir noktadan Altındağ asansör kiralama hizmeti aldık. Binaya hemen kuruldu ve eşyalar evimize transfer edildi. Hiç bir sorun yaşamadan bu hengameyi sorunsuz olarak atlatmak bizim için çok önemliydi. Altındağ asansör kiralama ve nakliyeci arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Aykut Işık

  25 Nisan 2020, 13:05

  Bağlıca da ilk evimizi aldık ve nakliyat konusunda araştırmalara başladık. Bize hem nakliye hemde asansör alanında destek verecek şirketleri inceledik ve bize Evlok nakliyat hem nakliye hemde Bağlıca asansör kiralama hizmeti sunması için anlaştık. Anlaşma gününde geldiler ve hızlı bir şekilde işlerini yapmaya başladılar. Bağlıca asansör kiralama binaya kurulumu yaptı ve direk nakliyat aracından evimize eşyalar gönderildi. Hızlı ve pratik bir yöntemle eşyalarımız nakledildi. Bağlıca asansör kiralama ve Evlok nakliyat şirketine çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Onur Özdağ

  23 Nisan 2020, 12:55

  Eski evimizi sattık ve yeni evimize taşınmak için Mamak ilçesinde nakliyeci ve Mamak asansör kiralama hizmeti veren şirket arıyorduk. Nette araştırmalar yaptık ve bu firmanın hiç kötü yorumu ve sorunlu hizmeti yoktu. Bizlerde anlaştık, nakliyat ve Mamak asansör kiralama bizlere ortak hizmet sundular. İşlerine çok iyi bir şekilde odaklanmış ve hizmetlerini çok iyi sunmaya çalışan firmalardı. Hassas ve sorunsuz hizmet vermeye odaklanmış Mamak asansör kiralama ve Evlok nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

 • Müşteri Yorumu

  Nurettin Turgut

  20 Nisan 2020, 11:50

  Eryaman gerçekten yaşanılacak güzel bir semt. Bizlerde bu semtte ev sahibi olduk. Hemen taşınma heycanı ile araştırmalar yaptık ve eşyalarımızı taşıtacağımız şirket ve Eryaman asansör kiralama şirketleri aramaya başladık. Her usüle uygun işini en iyi şekilde yapan Evlok nakliyat bize her konuda destek sundu. Eşyalar ambalajlandı ve paketlenerek direk olarak Eryaman asansör kiralama şirketinin binaya kurduğu asansörle taşınmaya başlandı. Güzel bir organizasyon ile nakliye hizmetlerini bizlere güvenle sunmaya başladılar. Nakliyat şirketlerine Eryaman asansör kiralama bu işi en iyi şekilde yaptılar. Herşey adına çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar.

 • Müşteri Yorumu

  Recep Altaş

  18 Nisan 2020, 20:16

  İşimiz gereği Esat bölgesinden taşınmamız gerekiyordu. Hemen nakliye ve asansör şirketi arayışına girdik. Karşımıza Evlok nakliyat ve Esat asansör kiralama çıktı.Şartları konuştuk ve anlaştık. 1 hafta sonra taşınma günümüzde geldiler. Eşyalar paketlendi ve taşınma durumuna getirildi. Esat asansör kiralama şirketide hemen işe koyuldu. Binaya asansör kuruldu ve taşıma başladı.Kolay ve güvenli bir sistem ve bu şekilde eşyalarımız hasar görmeden transfer edildi. Çok zorlu bir süreç olduğu kesin ama işi organize edip sorunsuz hizmet sunma konusunda bu şirket ve Esat asansör kirama çanla başla çalışarak sorunsuz bir hizmet verdiler. Bizleri memnun etmek için sürekli çaba gösterdikleri için bütün emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Yusuf Yenigül

  16 Nisan 2020, 19:22

  Batıkentte bulunan iş yerimizin taşınması konusunda Evlok nakliyat ile anlaştık. Bizlere Batıkent asansör kiralama hizmeti de dahil hizmet vereceklerini söylediler. Disiplinli ve temiz işçilik anlayışı ile organize olmuş ve hemen plan yaparak başladılar. Eşyaların toplanması,kutulama,ambalaj,paketleme dahil hepsini çok güzel bir şekilde yaptılar. Batıkent asansör kiralama ise hemen binanın dışına balkona asansörü kurdu ve eşyaların transferini başlattı. Eşyalar kutular ile asansörle nakliyat araçına gidiyor ve yerleştiriliyordu. Böylesine işini yapan firmalar ülkemizde dahada çok olur diyorum. Evlok nakliyat ve Batıkent asansör kiralama şirketine şükranlarımı sunuyor bol kazançlar diliyorum.

 • Müşteri Yorumu

  Cevdet Algan

  13 Nisan 2020, 14:15

  Balgat gibi bir semtte taşınmanın zorluğunu kimse bilemez. Bizlerde bu zorlukla karşılamamak adına Evlok nakliyat ve Balgat asansör kiralama şirketi ile anlaştık. Nakliye ve asansör hizmetlerinde ortak bir organizasyon ile işi yönetecekler. Hemen işlerine başladılar ve eşyaları toparlama ve paketleme dahil herşey hazır oldu. Balgat asansör kiralama da binaya asansörü kurarak eşyaların taşınmasını planladı. Herşey kordineli ve sorunsuz gerçekleşti. Bizleri memnun eden ve sorunsuz hizmet veren Evlok nakliyat ve Balgat asansör kiralama firmasına çok teşekkür ediyor ve cevremizdeki arkadaşlara ve ihtiyaçları olanlara tavsiye edecegimizi bilmenizi isteriz.

 • Müşteri Yorumu

  Vedat Bozbey

  10 Nisan 2020, 15:09

  Ankara Gölbaşı ilçesinden taşındığımız için çok üzülüyorum ama yapacak birşey yok. Hemen bir nakliye ve Gölbaşı asansör kiralama hizmeti sunan firma aradık ve Evlok nakliyat şirketini bulduk. Bizlere evimizi taşıma ve transfer işlemlerinde en iyiyi sunacaklarını söylediler. Bizde güvendik ve anlaştık. Herşey umduğumuz gibi oldu ve bize söylenilen ve vaad edilen hizmeti üstün kalite ile aldık. Nakliyat ve Gölbaşı asansör kiralama işini bizlere çok güzel sundular. Hiç bir sorun olmadı ve küçük caplı sıkıntılarda dahi anlayışla işleri organize ettiler. Herşey umduğumuzdan güzel bizlere sunan Gölbaşı asansör kiralama ve Evlok nakliyat şirketine şükranlarımızı sunuyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Ege Beşer

  05 Nisan 2020, 16:37

  Ankara Sincandan sıkıldık ve farklı bir ilçeye taşınmaya karar verdik. Bu bölgede bulunan şirketler ile temasa geçtik ve firmaların bizlere sunduğu hizmetler hakkında araştırmalar yaptık ve en iyisi Sincan asansör kiralama şirketi bize taşıma ve asansör desteği sunacağını söyledi. Bizlerde bu şirket ile anlaştık. Gerekli görüşmelerden sonra nakliye ve asansör günü geldiğinde Sincan asansör kiralama bizlere uygun fiyatla hizmetlerini ulaştırdılar. Eşyaların her aşamada nakliye ve tansferi güvenli ve sorunsuz olarak gerçekleşti. Sincan asansör kiralama hizmeti veren bu firmaya çok teşekkür ediyoruz. Bol kazançlar diliyorum.

 • Müşteri Yorumu

  Galip Koca

  03 Nisan 2020, 09:19

  Ankara Kahramankazan da yakın bir yere taşınma ve asansör için Evlok nakliyat ile anlaştık. Eşyalarımız titizlikle ambalajlı ve paketleme dahil Kahramankazan asansör kiralama desteği ilede asansörle taşınması için bizlere desteklerini sunmalarını istedik. Her konuda bize güvence sundular ve böylece anlaşmayı yaptık. Anlaşma günü geldiğinde hemen Kahramankazan asansör kiralama ve nakliyat firması hemen işine koyuldu ve taşıma hizmetini organize etti. İşini tecrübe ile yapmaya başlayıp bizlere güvenli bir hizmet sunmak için çok güzel bir başlagıç sağladılar. İşlerini bittirdiler ve hak ettikleri ücretide bizler taktim ettik. Burdan Evlok nakliyat ve Kahramankazan asansör kiralama şirketine çokk teşekkür ediyor ve bol kazançlar diliyoruz.Bizler sizleri cevremizdeki herkese güvenle tavsiye edeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Ali Özcan

  30 Mart 2020, 10:20

  Bağlum da taşınmanın kolaylıklarını yaşamak adına bizlerde bu bölgede hizmet veren Evlok nakliyat ve Bağlum asansör kiralama ile anlaşma yaptık. Hemen gelip işlerine koyuldular. Eşyalar ambalajlı ve kutulu şekilde paketleniyor ve taşıması da Bağlum asansör kiralama ile yapılıyordu. Pratik ve hızlı bir süreç ile taşınma tamamlandı. Hiç bir hasar ve sorun yaşamadan çok güzel bir hizmet aldık. Bizlere bu süreçte yardımlarını esirgemeyen Evlok nakliyat ve Bağlum asansör kiralama şirketine çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Kadir Cebeci

  27 Mart 2020, 18:25

  Ankara merkezde yaşıyoruz ve bizim taşınma hususunda acil olarak ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir nakliyat firması ve Ankara asansör kiralama firmaları gerekiyordu. Yoğun bir araştırma içerisine girdik. Karşımıza Evlok nakliyat diye bir şirket çıktı. Her konuda yardımcı olacağını ve binaya asansör desteği ile bizleri taşıyacaklarını söylediler. Bizlerde düşündük ve Ankara asansör kiralama firmaları içinde en iyisi olduğu söylenilen bir şirket olduğunu duyduk ve anlaştık. Saatinde gelip işlerine başladılar dışarıda binanın balkonuna asansör kuruluyor ve eşyaların taşıma süreçi bu şekilde yönetiliyordu. Bütün etaplar kolay ve pratik bir şekilde sorunsuz olarak atlatıldı. Bizler çok güzel bir hizmetle bu süreçi atlattık denildiği gibi Ankara asansör kiralama firmaları içinde işini en iyi yapan firma Evlok nakliyat bizler kendilerine şükranlarımızı iletiyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Murat Önder

  25 Mart 2020, 15:17

  Evimizin taşınması ve asansör alanında her iki işi sunan firmalar alanında araştırma yaptık. Karşımıza Ankara asansör kiralama nakliyat çıktı. Bu şirket hem nakliyat hemde asansör hizmetini birlikte sunuyormuş. Hemen görüştük ve detayları görüştük. Eşyalar toplamalı ve asansörle taşıma süreçleri dahil birlikte bir ücret sunmalarını istedik. Olumlu karşılayıp bizlere sunulan ücreti kabul ettik. Hemen Ankara asansör kiralama nakliyat olarak gelip binaya asansörü kurdular eşyalar kutulanırken taşınmada bir taraftan devam etti. İşini çok iyi şekilde organize ettiler. Bilinçli ve tecrübe ile bizlere her alanda destek oldular. Memnuniyet aşamasında dahi bizlere en iyiyi sunmak için sürekli gayret gösteren çalışma ekibi ve Ankara asansör kiralama nakliyat şirketine çok çok teşekkür ediyoruz. Bol kazançlar diliyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Erkan Eran

  23 Mart 2020, 14:48

  Nakliyat konusunda çok çekingen davranıyorduk. Hem nakliyat hemde asansör ikisi hem maliyetli hemde biraz tuzlu olacağını düşünüyorduk. Araştırmalarda karşımıza çıkan firmalardan asansör kiralama Ankara bizlere hem asansör hemde nakliye hizmeti alanında destek olacaklarını söylediler. Bizlerde Evlok nakliyat adında firma ile görüştük ve bizlere bu alanda her türlü imkanı sunacaklarını bildirdiler. Bizlerde böylece güvendik ve bu şirket ile taşınma konusunda anlaştık. Herşey düşündüğümüz gibi oldu. Asansör kiralama Ankara gerçekten çok güzel sonuçlar ile bizlere güvenli bir memnuniyet alanı sundu. Organize ve transfer süreçlerinin titizlikle gerçekleşmesi adına üzerilerine düşen yükü ortak olarak değerlendirip üstesinden geldiler. Bizlere yaşattıkları bu mutluluk adına asansör kiralama Ankara ve Evlok nakliyat firmasına ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkes bu firmaları güvenle tercih edebilir.

 • Müşteri Yorumu

  Halim Serter

  21 Mart 2020, 13:28

  Bizlerde taşınma ihtiyaçlarının karşılanması açısından nakliyat ve Ankara asansör kiralama firmaları arıyorduk. İşini en iyi şekilde yapan Evlok nakliyat diye bir firma bizlere nakliyat ve asansör desteği sunacağını söyledi. Bizler yinede araştırma yaptık ve uygun bir ücret ve hizmet desteği alanında bizlere sağlayacakları avantajlar konusunda bu şirket ile anlaştık. Nakliyat ve Ankara asansör kiralama firmaları olarak bizlere günü geldiğinde hemen hizmet sunmaya başladılar. İşlerinde deneyimli ve kaliteli hizmete anlayışı ile bizleri memnun etmek adına ellerinden geleni yaptılar. Eşyaların ambalajlama ve transfer işleminde hiç bir sorun yaşmadık. Evlok nakliyat ve Ankara asansör kiralama firmaları bizlere yaşattıkları bu kaliteli hizmet için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyorum.

 • Müşteri Yorumu

  Murat Bayraktar

  19 Mart 2020, 09:11

  Bizlere her alanda yardımcı olacak ve işini en iyi şekilde yapabilecek bir nakliyat ve Ankara asansör kiralama nakliyat arayışımızda karşımıza çıkan Evlok nakliyat bizlere her acıdan en iyi hizmeti verecegini söyleldi. Bizde güvenerek onlarla anlaştık. Anlaştığımız gün geldiler ve taşıma süreçleri, yükleme ve boşaltma işlemleri çok iyi bir şekilde organize edilerek transfer edilmesi bizleri memnun etti. Ankara asansör kiralama nakliyat eşyaların transferini öyle düzenli ve güvenli yaptı ki bizlerde çok güzel bir hizmet almak adına güzel duyguların hepsini yaşadık. Bu aşamaya kadar eşyalarımızda hiç bir hasar ve sorun olmadan evimize yerleştirildi. Bilinçli ve tecrübe ile bizlere sunulan hizmetlerden aşırı memnun kaldık. Ankara asansör kiralama nakliyat sunduğu kaliteli sorunsuz yükleme ve boşaltma hizmeti için çok teşekkür ediyorum.

 • Müşteri Yorumu

  Burak Aymak

  15 Mart 2020, 08:37

  Acil bir şekilde yüksek katta bulunan elektronik cihazlarımızın kontrollü olarak indirilmesi ve nakliyat hizmeti gerekiyordu. Bizlerde asansör kiralama Ankara ve Evlok nakliyat şirketini araştırarak bulduk. Temiz işini yapan ve güvenli bir hizmet arayışı sunan bu firmaya güvenerek bizlerde bir anlaşma yolu ile bu şirket ile anlaşarak hizmet almayı seçtik. Eşyalarımızın düzenli olarak paketlendi ve kolilendi. Asansör kiralama Ankara da eşyalarımızın güvenli olarak 5.kattan indirilmesinde yardımcı oldu. Her hususta çok güzel planlı bir hizmet sunma anlayışı ile bizlere çok destek oldular. Yıllardır böyle organize ve disiplinli hizmet sunan şirket görmemiştim. Her şey adına asansör kiralama Ankara ve Evlok nakliyat şirketine çok teşekkür ediyorum. Herşey çok güzel ve sorunsuz oldu.

 • Müşteri Yorumu

  Ufuk Okçu

  12 Mart 2020, 18:25

  Kaliteli ve yüksek binaların olduğu Çayyolu semtinde yeni bir eve taşınma gerekliliği duyduk. Bizlere bu alanda desteklerini sunacak olan Çayyolu asansör kiralama ve Evlok nakliyat bizlere bu zorlu süreçte yardımcı olacaklarını söylediler. Bizlerde güvenerek anlaştık. Her şartta eşyalar ambalajlı ve paketlenerek Çayyolu asansör kiralama desteği yükleme ve boşaltma işlemleri gerçekleştirildi. Bizlere bu zorlu süreçte çok yi bir destek sunarak hizmetlerini en güzel şekilde sunmaya çalıştılar. Bizler nakliyat şirketi ve Çayyolu asansör kiralama firmasından çok memnun olduk. Umarım sizlerde bu firma ile güvenle taşınabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Halil Çayır

  09 Mart 2020, 11:00

  Ankara Kazan da bizler ikamet etmekteyiz. Artık merkez bir ilçeye taşınma kararı aldık. Kazan asansör kiralama ve nakliye hizmeti almak istedik ve bu şirket ile karşılaştık. Detaylı bir bilgi istedik ve bizlere sunacakları hizmetler hakkında bilgi vereceklerini söylediler. Bilgilendirme ile birlikte fiyat teklifi sundular ve bizlerde Kazan asansör kiralama alanında iyi bir şirket olduğunu söylediler ve taşıma için anlaştık. Taşınma gününde denildiği gibi eşyalar ambalajlandı ve taşıma güvenle gerçekleştirildi. Bizler çok memnun olarak ayrıldık. Burdan Kazan asansör kiralama firmasına çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyoruz. Bizleri madur etmeden güvenle taşdıkları için çok memnunuz.

 • Müşteri Yorumu

  Mehmet Yılmaz

  07 Mart 2020, 15:37

  Bağlıca dan yeni bir ev aldık ve eski evimizi burdaki evimize taşıtma maceralarımız başladı. Bağlıca asansör kiralama hizmeti ile bizlerde ihtiyaçlarımızın sorunsuz olarak karşılanmasını istedik. Bizlere verilen sözlerin tutulması bizim için çok önemliydi. Beklentimizin üstünde bir taşınma ve asansörle hizmetlerinden çok kaliteli işler çıkarttılar. Bağlıca asansör kiralama dan çok memnun kaldık ve tekrar tercih edebiliriz. İletişimleri gayet iyi ve işini titizlikle bitirmeye odaklanmış bir firma sizlerde böylesi firmaları güvenle tercih edebilirsiniz. Bağlıca asansör kiralama olarak nette bu firmayı tarayarak hizmetinizi güvenle alabilirsiniz. Çünkü biz öyle yaptık.

 • Müşteri Yorumu

  Hasan Şamaral

  07 Mart 2020, 18:24

  Ostim de sizlere en iyiyi vereceğine inandım firma olan Ostim asansör kiralama şirketinden bizler hizmet aldık. Nakliye firması olarak sunulan Ostim asansör kiralama adı ile asansör hizmeti sunmaları bizlere sunulan hizmetten çok kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmaları ve işlerindeki tecrübeden çok memnun ayrıldık. Eğer sizlerinde ihtiyaçları olursa Ostim asansör kiralama ile sizlerde kolay bir taşınmaya kavuşabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Sedat Tekin

  05 Mart 2020, 19:22

  Büyük bir ilçemiz olan Keçiören de artık taşınmanın zamanı geldi. Lakin nakliye konusunda fazla bir bilgim yoktur. Eşyaların taşınması ve transferi konusunda çok güzel bir anlayışla yaklaşan Keçiören asansör kiralama bize çok yardımcı oldu. Çok uygun fiyata geç bir saatte geldi ve sırf bize yardımcı olmak için gelen Keçiören asansör kiralama büyük bir azim ile karanlıkta eşyaların transferi için çok güzel bir sistem otutturmuşlar ve bizleri aşırı derecede memnun ettiler. Her işleri organize ve sistemli hizmet verdiler. Sizlerde yükleme ve boşaltma konusunda kesinlikle Keçiören asansör kiralama alanında bu şirketi tercih edebilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Hamza Demir

  04 Mart 2020, 06:37

  Ankara Pursaklar ilçesinde nakliye ve asansör hizmeti veren firmalar arayışına girdik.Pursaklar asansör kiralama ve Evlok nakliyat bizlere istediğimiz hizmeti sunacaklarına dair garanti sundular. Bizlerde anlaşarak karar verdik zaten 2 hafta sonra taşınacağınız. Bizi nakliye gününe bir gün kala erkendan arayıp kontrol ettiler ve teyit ettik. Ertesi gün geldiler ve eşyalar toparlanmaya başladı.Ambalajlanarak taşıma işleminide Pursaklar asansör kiralama ile yaptılar. Herşey çok organize gerçekleşti. Ambalajlı eşyalar asansörle nakliye aracına indirildi. Böylece eşyalar yeni eve gitti ve yine aynı disiplinle Pursaklar asansör kiralama olarak eşyaların yeni evimize taşınması tamamlandı.

 • Müşteri Yorumu

  Sinem Özel

  03 Mart 2020, 16:18

  Yaşamkentte ev sahibi olduk ve yeni evimizin işlemleri bitince taşınma konusunda Evlok nakliyat bize Yaşamkent asansör kiralama ile anlaşarak hem asansör hemde nakliye ile genel olarak taşımacılık hizmetleri sunmaları için anlaştık. Anlaştığımız günde gelip eşyalarımızı hemen toparladılar paketlediler ve taşımaya başladılar. Herşey sanki önceden kurgulanmış gibi işini çok iyi bilen bir şirket olarak ben çok kaliteli hizmet veren olarak gördüm bu firmayı. Yaşamkent asansör kiralama dan sizlerde bilinçli ve güvenli hizmet alabilirsiniz. Bizler arayıp görüştük ve kaliteli bir ev ve asansör hizmeti aldık. Burdan Yaşamkent asansör kiralama firmasına çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

 • Müşteri Yorumu

  Kamil Karaca

  01 Mart 2020, 13:47

  Hızlı bir asansör arayışımız ortaya çıktı. Bağlum asansör kiralama ile nette arama yaparak bu şirkete rastladık. Görüştük ve detayları konuştuk anlaştık. Nakliye günü gelince hemen Bağlum asansör kiralama geldi ve binaya asansörü kurdu. Malzemelerin indirilmesini nakliyeci ile organize ettiler. Kısa sürede eşyalar hasarsız olarak indirildi ve taşınması yapıldı. Bağlum asansör kiralama işinde kaliteli hizmet vermeye odaklanmış bir firma olduğunu bizlere gösterdi.

 • Müşteri Yorumu

  Ümit Özcal

  28 Şubat 2020, 05:28

  Ankara Yenimahalle de bizlere yakın bir asansör şirketi arıyorduk. Yenimahalle asansör kiralama imdadımıza yetişti. Bizim evde fazlalıklar vardı. Acil olarak pratik bir şekilde taşınması için ilk önce indirilmesi gerekiyordu. Yenimahalle asansör kiralama da işini titizle yaptı ve eşyaların ve malzemelerin indirilmesi hızlı bir şekilde gerçekleşti. Bizlere çok yardımcı oldurlar ve eşyalarda hiç bir sorun olmadan nakliyeci arkadaşın aracına Yenimahalle asansör kiralama olarak indirdiler. Sizlerde bu firmadna güvenle hizmet alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Özlem Tespit

  26 Şubat 2020, 11:33

  Biz Göksu da bir sitede yaşıyoruz. Bize asansör hizmeti veren bir şirket gerekiyordu. Araştırdık ve Göksu asansör kiralama ile anlaştık ve asansör ile taşıma işlemini yapacaklar. Hemen zamanında geldiler ve binanın yüzeyine kurulumu yaparak sağlamlaştırdılar.Eşyalar sepete yükleniyor ve kontrollü olarak nakliye aracına indirililyor. Göksu asansör kiralama gerçekten bu işi biliyor, ben çok memnun kaldım diyebilirim. Nakliye işini ve asansör işini titizlik ile yaparak bizlere yaşattıkları memnuniyetten aşırı memnun kaldık. Göksu asansör kiralama ile eşya taşıma işinde gerçekten çok uzman olduklarını bizlere gösterdiler.

 • Müşteri Yorumu

  Mehmet Alican Kara

  24 Şubat 2020, 21:32

  Yüksek bir noktada ve işini iyi yapan bir firma ile taşınma ve asansör ihtiyaçlarımızın karşılanmasını istiyorduk. Çukurambar asansör kiralama ve nakliye hizmeti ile bizlere hizmet alanında çok kaliteli bir transfer sundular. Nakliyat ve asansör alanında kendilerini aşmışlar gerçekten eşyalar paketlendi amabalajlı ve taşınması titizlikle yapılırken Çukurambar asansör kiralama ile de eşyaların transferi hızlı ve güvenli bir şekilde yapıldı. Gerçekten zor bir iş bu nakliye ve asansör işi herşey kontrollü ve planlı yapılması gerekiyor. Bizlere sundukları bu kaliteli nakliye ve Çukurambar asansör kiralama ile bizler memnun bir hizmet aldık ve memnuniyetimizi bildiriyoruz. Sizlerde güvenle bu şirketi tercih edebilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Mustafa Ozan

  21 Şubat 2020, 07:39

  Dikmen bölgesinde çok yüksek binalar dan taşınmak kolay olmuyor malesef. Bizlere taşınma alanında desteklerini sunan Dikmen asansör kiralama firmasına ne kadar teşekkür etsek azdır. Netten rastladığımız bu firma bizlere çok kaliteli hizmetler sunarak ihtiyaçlarımızın karşılanmasını sağladı. Dikmen asansör kiralama olarak sözlerini tuttular kurulumu ve boşaltma işlemlerini hasarsız yaptılar. Tekar yeni binamızada kurulumu kolay ve zahmetsiz yaparak bizlere Avrupa kalitesinde hizmet sağladılar. Bizleri memnun ettiler. Bizlerde geri dönüş bildirimi yapacağımızı belirterek Dikmen asansör kiralama şirketine şükranlarımızı belirtiyor ve sizlerde bu firmadan güven içinde hizmet alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Tarık Karan

  18 Şubat 2020, 20:26

  İvedik bölgesinde genellikle sanayi ve farkı yükleme ve boşaltma alanında bizler İvedik asansör kiralama hizmetlerini tercih ediyoruz. Bu hizmetleri de genellikle nakliye firmalarından almaya çalışıyoruz. İvedik asansör kiralama bizlere bu alanda çok hizmet sunmuştur. Sorunlu bir çok yükleme ve boşaltma noktalarında bizlere çözümler üretmiştir. İvedik asansör kiralama şirketinden çok memnun kaldık sizlerde bu firmadan yükleme ve boşaltma alanında ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Mehtap Güven

  14 Şubat 2020, 22:09

  Ankara Kızılcahamam ilçesinde binamıza asansör ihtiyacı ile belirli 400 kiloyu gecmeyecek pencere,kapı gibi malzemelerin taşınması için Kızılcahamam asansör kiralamadan hizmet aldık. Binanın yüzeyine kurulan asansör sayesinde 3.kattaki malzemeler kontrolllü olarak indirildi. Bu işlem 1-2 saat sürdü ve bizler Kızılcahamam asansör kiralama hizmeti verenlere çok teşekkür ediyoruz. İşlerini çok kaliteli yaptılar ve bizleri madur etmediler. Kızılcahamam asansör kiralama şirketinden bizler güvenle hizmet aldık sizlerde güvenle hizmet alabilirisiz. Bizler tavsiye ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  İsmail Yorulmaz

  11 Şubat 2020, 15:43

  Ankara'nın merkezine biraz uzak olan Gölbaşı ilçesine hizmet sunan bu nakliye firması hizmet alanında Gölbaşı asansör kiralama sunarak ilçemizin de gelişmesine katkı sunmaya çalışan bu arkadaşlardan bizlerde hizmet aldık. Gerçekten işinde güzel ve disiplinli hizmet anlayışına sahip olan Gölbaşı asansör kiralama sizlerde hizmetleri güvenle alabilirsiniz. Bizler de tercih ettik ve sorunsuz bir asansör ile eşyalarımızın taşınmasını sağladık. Sizlerde Gölbaşı asansör kiralama için sizlerde Evlok nakliyat firmasını tercih ederek taşınabilir asansör hizmeti alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Devran Lavanta

  07 Şubat 2020, 14:27

  Balgat semtinde bulunduğumuz konum çok can sıkıcı ve zor bir nokta burdan ofis malzemelerini taşıtmak için yapacağımız tekşey Balgat asansör kiralama ile asansör ile malzemelerin ve elektronik cihazların inmesini sağlamaktı. Evlok nakliyat adlı bir firmanın Balgat asansör kiralama hizmeti verdiğini duyduk ve hemen hizmet almak için görüştük. Geldiler ve asansör operatörü işinde deneyimli bir şekilde asansörü kurdu ve malzemeler hızlı şekilde tranfer edildi. Bizi çok büyük bir yükten kurtardılar. Burdan Balgat asansör kiralama ekibine çok teşekkür ediyoruz. Destekleri için çok teşekkürler.

 • Müşteri Yorumu

  Mehmet Ali Eral

  04 Şubat 2020, 12:36

  Herkes bilir öveçler semtinde taşınmak gerçekten çok meşekatlidir. Lakin bize Öveçler asansör kiralama işlerimizi kolaya indirme ve yükleme ve boşaltma işinde çok yardımcı oldular. Her acıdan inkar edilemez bir gayret ile sorunsuz bir hizmet vermek için çabaladılar. Öveçler asansör kiralama şirketinden biz çok memnun ayrıldık. Sizlerde bu firma hakkında tecrübe ve deneyimle asansör hizmeti almak için Öveçler asansör kiralama olarak nette bu firmadan kolay hizmet alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Mahmut Özkale

  02 Şubat 2020, 14:49

  Ankara Kazan dan evimizi taşıtmak ve transfer ettirmek için Kazan asansör kiralama ile anlaştık ve eşyalarımızı taşıtmak için anlaştık. Nakliye firmasının asansörü olmadığı için bizlere yardımcı olan Kazan asansör kiralama şirketine çok teşekkür ediyoruz. Eşyaların iki noktadan taşınmasına yardımcı oldular. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Sizlerde Kazan asansör kiralama dan hizmet alabilirsiniz. İşinde gerçekten çok deneyimli firma.

 • Müşteri Yorumu

  Ceyda Özkaya

  27 Ocak 2020, 03:12

  Eğer sizlerinde Elmadağ ilçesinde asansör ihtiyacınız olursa Elmadağ asansör kiralama sizlere en iyi hizmeti verecektir.Bizlerde bu şirketten asansör kiraladık ve gerçekten acil bir şekilde bize ulaşıp yardımcı oldular. Elmadağ asansör kiralama hızlı ve işine hakim şekilde eşyaların yükleme boşaltma işlemini sorunsuz yaptılar. Bizleri çok memnun ettiler. Sizlerde Elmadağ asansör kiralama ile kolay ve ekonomik hizmet alabilirsiniz. Teşekkürler

 • Müşteri Yorumu

  Hamza Kaya

  23 Ocak 2020, 06:02

  Akyurt ilçemiz küçük ve gelişmeye aday bir ilçe olduğu için nakliye ve asansör arayışlarımızı Ankara merkezinden yapmaya çalışıyoruz. Ama yinede Akyurt asansör kiralama arayışı ile bizlere yakın ilçeler ve merkezlerden hizmet almaya çalışıyoruz. Akyurt asansör kiralama araması ile Evlok nakliyat bizlere hizmet vermeyi kabul etti ve anlaştık. Eşyalarımızın taşıma ve transferi hepsi içinde hizmet verdiler. Asansör içinde Akyurt asansör kiralama adı ile ek ücret alarak bizlere iki taraflı asansör ile sorunsuz bir nakliye ve asansör hizmeti sundular. Bizler memnun bir şekilde ayrıldık. Sizlerde memnun bir şekilde bu firmayı tercih edebilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Leyla Nasır

  20 Ocak 2020, 00:51

  Tecrübeli ve işinde deneyimli olan Oran asansör kiralama talebimiz ile ilgili bizlere yardımcı olan Evlok nakliyat ile işlerimiz kolaylıkla halloldu. Bina yüzeyine kurulan asansör hizmetini bizler Oran asansör kiralama adı ile arayıp bulduk. Hızlı bir şekilde hemen kurdular ve malzemelerimizi pratik bir yöntemle yükleme ve boşaltmasını yaptılar. Bizlere sunulan hizmet üst seviyede ve kaliteli bir transfer işlemi idi. Oran asansör kiralama firmasına çok teşekkür ediyoruz.

 • Müşteri Yorumu

  Sedat Kuşcağız

  16 Ocak 2020, 22:50

  Ankara dışında bir ilçe olan Polatlı ya hizmet verdiklerini örenince hemen görüştüm. Polatlı asansör kiralama hizmetleri bizim ofis malzemeleri ve biraz eşyalarımızın taşınmasında yardımcı olacaklardı. Bizim zaten küçük pikap vardı. Polatlı asansör kiralama alanında bize yardımcı olan herkese çok teşekür ediyoruz. Sizlerde kesinlike Polatlı asansör kiralama şirketini tercih edebilirsiniz. Biz tercin ettik ve çok memunn kaldık.

 • Müşteri Yorumu

  Kemal Cadırcı

  11 Ocak 2020, 21:58

  Dikine binaların çok yüksek olduğu Dikmen de ihtiyacımız gereği binanın yüzeyine asanör ile eşyaların taşınması gerekiyormuş. Bizlerde pratik ve tecrübe ile hizmet sunan asansör firmaları arayışına girdik ve Dikmen asansör kiralama ile karşılaştık ve anlaştık. Hemen belirtilen saaten erken geldiler ve kurulumu yaptılar kontrollü bir şekilde eşyalar nakliye aracına indirildi. Dikmen asansör kiralama şirketi bize her acıdan yardımcı oldu ve işlerini en iyi şekilde yaptılar. Bizlerde ek bahşiş vererek bizlere kaliteli hizmet sundukları için çok minettarız. Kesinlikle sizlerde Dikmen asansör kiralama hizmetinden kolaylıkla faydalanabilir ve sorunsuz asansör hizmeti alabilirsiniz.

 • Müşteri Yorumu

  Asım Kuşcu

  06 Ocak 2020, 11:28

  Ümitköy de oturuyorum. İşim gereği farklı bir yere taşınmam gerekiyor. Ümitköy asansör kiralama ve nakliyat hizmeti sunan bir şirket ile anlaştım. Eşyalarımızın paketlenmesini nakliye yükleme ve boşaltma işini de Ümitköy asansör kiralama yaptı. Herşey planlı ve oturmuş bir şekilde işini sunan ekip beni çok mutlu etti. Buradan Ümitköy asansör kiralama ve Evlok nakliyat şirketine teşekkür ediyorum. Herşey çok güzel ve sorunsuz oldu.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66