Eşya Taşıma Asansörü Ankara

Eşyalarınız Ankara Eşya Taşıma Asansörü İle Hasarsız Taşınıyor

Ankara Eşya Taşıma Asansörü Nedir?

Nakliye hizmeti insanların sıklıkla tercih ettiği bir hizmet türü olmaktadır. Bazı durumlarda taşınmanın yapılacağı bina veya evin bulunduğu konum veya güzergahında taşınmanın kolay olmayacağı bazı durumlar ortaya çıkmaktadır. İşte bu gibi durumlarda ise insan gücünün bu noktada çaresiz kaldığı ve yeni bir taşıma yöntemine olan ihtiyacının ne kadar önemli olduğu bu gibi durumlarla karşılaşılmaktadır.

Nakliyat kamyonu üzerindeki kasanın sökülmesi ve özel bir otomasyon yöntemi ile döner merdiven sisteminin yerleştirilmesi ile 20 ve 50.kata kadar yükselebilen modüler asansör sisteminin faaliyete geçmesi ile nakliyat sektöründe yoğunlukla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu sistem bir operatör yardımı ile kurulumu gerçekleştirilerek eşyaların binadan nakliyat aracına veya nakliye aracından binaya taşınması konusunda büyük kolaylıklar sağladığı bilinen bir gerçektir.

Nakliyat aracından alınan eşyalar asansör sisteminin kayar merdiven sepetinin üzerine yerleştirilerek binadaki dairenin balkon veya penceresinden eşyaların yeni eve indirilmesi sağlanır. Bizlere bu kolaylığı sağlayan Ankara eşya taşıma asansörü ile eşyaların hızlı ve kolay bir şekilde taşınması artık her türlü zorlu koşullarda mümkün kılan bu sistem sayesinde nakliye hizmetinin vazgeçilmez bir ekipmanı olarak birçok noktada tercih edilmektedir.

Eşya Taşıma Asansörü Nerelerde Kullanılır?

Ankara eşya taşıma asansörü olarak bilinen bu sistem sadece eşya taşımacılığı işleminde kullanılmamaktadır. Farklı birçok amaç ve isteğe göre taşıma hizmeti sunan bu sistem sayesinde insanların farklı taleplerinin de gerçekleşmesine olanaklar sunmuştur. 360 derece dönebilen merdiven sisteminin üzerinde bulunan taşıma sepetinin maksimum 400 - 600 kiloya kadar bir yükü kolay ve sorunsuz bir şekilde bulunduğu konumdan 52.kata kadar yükseğe taşıma gücü olanakları zorlamaktadır.

Sunduğu bu kolaylık sayesinde taleplerin çoğunluğu ev taşıma ve inşaat alanında şekillenmektedir. Ev eşyası ve inşaat malzemelerinin belirli etap ve bölümlerde eşya transferi yönteminde kullanılması ve tercih edilmesi sayesinde bazı alanlarda hem kolaylık hem de avantajlar oluşturduğu bilinmektedir.

Eşya Taşıma Asansörü Kullanım ve Kurulumu Nasıl Gerçekleşir?

Modüler asansör sisteminin kurulumu operatör tarafından gerçekleştirilmektedir. Asansör sisteminin bağlı bulunduğu kamyonetin belirli noktalarında kamyoneti sabit bir askıda tutabilmek adına hidrolik ayaklar sayesinde bulunduğu konum çerçevesinde düz bir hizaya gelebilecek şekilde kurulumu gerçekleştirilir. Asansörün sorunsuz bir şekilde transfer yapması ve devrilmeye karşı dengenin korunması büyük önem taşımaktadır. Kurulum işleminin ardından modüler sistemin kontrol merkezinden yükselen merdiven sisteminin eşyanın taşınacağı veya transfer edileceği noktaya yükselerek merdivenin balkon ve pencereye sabitlenmesi sağlanır. Kurulum işleminin bu aşamalarda gerçekleşerek tamamlanmasının ardından eşyaların modüler asansör sistemini sepetine yerleştirilerek asansörün operatörü tarafından belirli bir hız çerçevesinde eşyaların ebat ve ağırlığına göre yeni konumuna transfer edilmesi sağlanmaktadır.

Taşıma işleminin tamamlanması ile birlikte Ankara eşya taşıma asansörü nün yükselen merdivenlerinin iç içe geçerek tekrar toplanarak kamyon üzerine yatay bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Ardından kamyonetin askıda hizada kalmasını sağlayan hidrolik ayaklarının kamyoneti devrilmesine karşı yavaş bir kombinasyon ile kamyonetin askıdan çıkarılması sağlanır ve kamyonetin seyir halde yeni konumuna gitmesi için aktif sürüş pozisyonuna getirilmesi sağlanır.

Eşya Taşıma Asansörü Ankara

Ankara Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Hizmeti Nereden Alabiliriz?

Ülkemizin başkenti olan Ankara'da birçok sektörün gelişmesi ve inşaat sektörünün de büyümesi ile birlikte nakliye sektörünün de paralel olarak gelişmesine katkı sunduğu vazgeçilmez bir gerçek olarak bilinmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde kullanılan Ankara eşya taşıma asansörü kiralama hizmetimiz sayesinde artık birçok noktada asansör sistemimizin kullanımını aktif hale getirmiş bulunmaktayız.

Başkentin herhangi bir ilçesinde talep olduğu takdirde Ankara eşya taşıma asansörü kiralama hizmetimiz sayesinde konum ve yer fark etmeden siz meslektaşlarımıza ve hidrolik asansör ile taşınma ihtiyacı talebeden bireysel ve tüzel kişilere hizmetlerimizi ayırt etmeden piyasa standartlara uygun fiyatlarla sunmaya özen göstermekteyiz. Ankara eşya taşıma asansörü kiralama hizmetini genel olarak modüler asansör sistemi kiralama hizmeti veren ve sadece asansör ile eşya taşıma işlemini yapan modüler asansör sistemi firmalarından talep edebilirsiniz. Sermayesini büyüten nakliye firmaları talepler doğrultusunda bünyesine kattıkları hidrolik asansör sistemleri sayesinde artık nakliye firmaları da Ankara eşya taşıma asansörü kiralama hizmeti sunabilmektedir. Bu rekabetin taleplere göre sağladığı avantajlar ve kolaylıklar çerçevesinde sizler de kendinize en uygun seçenekleri değerlendirerek her iki farklı sektörden bu hizmet ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde piyasa standartlarında fiyatlar ile karşılayabilirsiniz.

Eşya Taşıma Asansörü Ankara

Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Ankara Fiyatları Ne Kadardır?

Ülkemizde sektörlerin rekabet etmesi ve bu rekabet düzleminin Türkiye Rekabet Kurulu tarafından denetleniyor olması ve fiyatların standartlarında olması açısından sürekli bir denetim mekanizması çerçevesinde fiyatlar kontrol edildiği su taşımaz bir gerçektir.

Başkentte asansör ve modüler asansör sistemine sahip olan nakliye firmalarının bağlı bulunduğu asansörcüler federasyonu tarafından belirlenen fiyatlar çerçevesinde eşya taşıma asansörü kiralama Ankara fiyatları bu düzlem çerçevesinde şekillenmektedir.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE ANKARA EŞYA TAŞIMA ASANSÖRÜ FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Yukarıda paylaşılan tablomuz çerçevesinde katlar ve saatlik durumlarına göre eşya taşıma asansörü kiralama fiyatlarının piyasa standartlarına uygun bir şekilde bütün nakliyat ve asansör firmalarının belirlenen bu fiyat tablosuna göre hareket etmektedir.

Ankara Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Dan Önce Bilinmesi Gerekenler?

Birçok nakliyat ve asansör sistemi hizmeti veren şirketlerin rekabet etmesi ile birlikte bazı göz önünde bulundurulması gereken hususlar vardır. Bu hususlar çerçevesinde hizmet alınması gerekmektedir.

Bu gerekliliğin nedeni eşya taşıma asansörü Ankara kiralama hizmeti sunan firma veya nakliye şirketlerinin iş bilmezliği sebebiyle eşya taşımada veya eşyaların asansör sistemi ile nakledilmesi işleminde oluşabilecek hasar sebebiyle bireysel ve kurumsal taşımalarda firma seçerken çok dikkatli davranılması gerekmektedir. Ankara eşya taşıma asansörü kiralama hizmeti veren firmaların bu konuda ne kadar yetkin ve deneyimli olduğu hususunda kesinlikle hizmet sunumlarına dair görsel veya video ile desteklenmiş bir web sitelerinin ziyaret edilerek bilgi eksikliğinin giderilmesi ve güven sorununu ortadan kalkmasını bu şekilde desteklenmelidir.

Hizmet alırken dikkat edilmesi gereken bu konular üzerinde hizmet talep eden kişi veya firmaların sorumlu ve duyarlı olması kendileri açısından oluşabilecek zarar ve ziyana karşı hassas hareket etmeleri büyük önem teşkil etmektedir. Her zaman duyarlı davranmanın büyük bir kazanç olduğu ve bu kazanç çerçevesinde insanların mutlu olduğu bilinmektedir.

Eşya Taşıma Asansörü Ankara da Evlok Nakliyat Firmasını Tercih Edin

Başkentte nakliye hizmeti sunan şirketimiz zamanla yatırıma yönelik iç dinamikler çerçevesinde şirketin büyümesi ve müşteri hizmet kalitesinin geliştirilmesi adına gerekli gördüğü alanlarda yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Eşya taşıma asansörü Ankara denilince Ankara Evlok nakliyat firması akla gelmektedir firma olarak insanlara sunduğumuz nakliye ve hidrolik asansör sistemimiz ile taşıma kolaylığı çerçevesinde hem nakliye hizmeti makul fiyatlarla gerçekleşiyor hem de eşya taşıma işlemi firmamız bünyesindeki hidrolik asansör sistemi sayesinde kolay ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Hedefimiz daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede olması açısından gerekli gördüğümüz bütün eksiklikleri şirket olarak gideriyor ve hizmet kalitemizi Avrupa standartlarında insanlara sunulması açısından var gücümüzle mücadele etmekteyiz.

Firmamızdan talepte bulunacağınız nakliyat veya eşya taşıma asansörü Ankara olarak asansör taleplerinizi titizlikle değerlendiriyor ve size uygun hizmet metotlarımız ile işinde deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımız desteği ile sizleri güvenle temsil etmekteyiz.

Ankara Evlok nakliyat firması web sitemize girerek sitemizdeki WhatsApp veya Facebook üzerinden sosyal medya ikonlarını kullanarak ücretsiz anında canlı fiyat teklifi alabilir ve her türlü nakliye ve asansör ihtiyacınızı şirketimizden güven çerçevesinde ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Asansör Firmaları

Yıllardır eşya taşıma asansörlerimizz ile insanlara taleplerine en uygun ücretler ile en iyiyi sunmak için çalışan şirketimiz ile sizlerden güvenli ve sorunsuz olarak asansör hizmetleri alabilirisiniz.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Necdet Özel

    16 Temmuz 2021, 21:23

    Nakliyat şirketi eşyaların belirli noktadan taşınmasının zor olacağı için eşya taşıma asansörü gerekli olduğunu söyledi. Sonra araştırdık bildikleri bir firma olan Evlok nakliyat geldi eşyaları hızlı bir şekilde yeni evimize aktardılar. Gerçekten çok memnun kaldık.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66