Ankara Kiralık Asansör

Ankara Evlok Nakliyat İle Ankara Kiralık Asansör Hizmetleri

Ankara Kiralık Asansör Nedir?

Kamyon ve kamyonet kasalarının sökülerek üzerine 360 derece dönebilen merdiven sisteminin entegre edilmesi ve bu sistemin 20.kata kadar yükselerek 400 kiloya kadar eşya ve her türlü malzemelerin transfer işlemlerinin gerçekleştirildiği modüler asansör sistemi olarak bilinmektedir.

Yükleme ve boşaltma işlemlerinde hidrolik asansör sistemi ihtiyacı doğduğunda bu gibi maliyetli araçları bünyesine katmak isteyen firmalar maliyet sebebi ile bu araçları satın almaları mümkün olmamaktadır. İhtiyaçların karşılanması adına bu gibi hidrolik asansör sistemlerinin satın almaktansa Ankara kiralık asansör sistemini saatlik kiralama yöntemi ile kullanmaları mümkün olmaktadır.

Bireysel ve tüzel kişi ve firmalar yükleme ve boşaltma ihtiyaçlarını nakliyat ve taşımacılık alanında hizmet sunan nakliye ve asansör firmalarından Ankara kiralık asansör talebinde bulunabilir ücret karşılığında güvenle hizmet almaları mümkün olmaktadır.

Ülkemizin başkenti olan Ankara'da yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılan Ankara kiralık asansör hizmetleri alanında da sizlere hizmet sunan Ankara Evlok nakliyat firmasından her türlü hizmet desteğini güvenle alabilirsiniz.

Ankara Kiralık Asansör Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her sektörde olduğu gibi kiralık asansör firmaları arasında da rekabet üst düzeyde devam etmektedir. Bu rekabetin oluşturduğu bazı çarpıklıklar sebebiyle hizmet almak isteyenler hizmet alacakları Ankara kiralık Asansör firmalarını tercih ederken bazı hususlarda dikkatli davranmak zorundadır.

Sunulan hizmetteki deneyim ve tecrübe en önemli aranılan özelliklerden biri olmaktadır. İşini yaparken müşteri görüşünü ve her türlü koşulları değerlendirerek işini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren bir hizmet veren olmasına dikkat etmemizi gerektiren en önemli hususlardandır.

Ankara Kiralık Mobil Asansör

Ankara Kiralık Mobil Asansör Hizmetleri Sunan Firmalar?

Ankara'da birçok nakliye şirketi Ankara kiralık mobil asansör hizmetleri sunma kapasitesine sahiptir. Bu firmalara ulaşmak için internet tarayıcıları üzerinden Ankara kiralık mobil asansör yazarak arama yaptığınızda bu firmalara ulaşarak taleplerinizin şekline göre hizmet alabilirsiniz.

Ankara kiralık mobil asansör hizmeti alırken karşımıza çıkan bu firmaları titizlikle değerlendirmeli ve bir inceleme sürecinden geçirerek hizmet alma yolunu tercih edebilirsiniz.

Sizi yanıltıcı ve yanlış fiyatlamalar sonucu ile mağdur edeceğini düşündüğünüz kişi ve kurumlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Ankara kiralık asansör hizmeti alacağınız firma ile sözleşme yaparak hizmet almaya özen gösteriniz.

Ankara Evlok nakliyat şirketi olarak bizlerde sizlere hem nakliye hem de asansör kiralama hizmeti sunma imkanına sahibiz.

Ankara Kiralık Asansör Taban Fiyatları ve Kullanım Ücretleri

Ankara asansörcüler birliği tarafından belirlenen Ankara kiralık asansör taban fiyatları sayesinde sizlerde belirlenen bu fiyatlar çerçevesinde şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda sunulan hizmet sunum taban fiyatları bütün nakliye ve Ankara kiralık asansör firmaları tarafından benimsenerek hizmet sunulan taban fiyatları ücreti olarak kabul edilmektedir.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE ANKARA KİRALIK ASANSÖR FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Bu tabloda yer alan fiyatlamalara göre hizmet sunum ücretleri belirlenmiş ve bu çerçevede firmalar hizmetlerini sunmaktadır. Aksi yönde hareket eden kişi ve firmalar asansörcüler birliği tarafından tespit edilerek cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu fiyatlamalar piyasa standartlarına göre belirlenmiş ve Türkiye'deki illerde farklılıklar gösterebilmektedir.

Ankara Kiralık Asansör

Ankara Evlok nakliyat şirketi olarak bu taban fiyat çerçevesinde şirketimizden hizmet talep edebilirsiniz. Farklı taşınma durumları bu tabloda belirtilmemiş ise şirketimizin sitesine girerek online destek butonundan firmamıza taleplerinizi sesli veya yazılı olarak ileterek bizden Ankara kiralık asansör hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız gerekli incelemelerde bulunarak sizlere en uygun hizmet fiyatı sunacağından emin olabilirsiniz.

Ankara Kiralık Asansör Hizmetinde Memnuniyetin Önemi Operatördür

Taşımacılık ve asansör firmalarının sunduğu hizmet olan Ankara kiralık asansör hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi tabii ki de operatörün tecrübesine bağlıdır. Modüler asansör sisteminin çevresel koşullar ve taşımanın gerçekleştirileceği konum da dahil gerekli hesaplamalar ve incelemeler yapılarak kurulumun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Mobil asansör sisteminin kurulum işlemi tamamlandıktan sonra eşya veya malzemelerin transfer edileceği merdiven sistemindeki gerekli incelemeler ve kontrollerinde yapılması tamamen operatörlerin deneyimi ve işini dikkatle yapmasına bağlıdır.

Bu gibi önemli detayların dikkatle gerçekleştirilmesi yükleme ve boşaltma işlemlerinde can ve mal kaybını önleyeceği için nakliyat ve Ankara kiralık asansör firmaları her zaman modüler asansör sistemi kullanacak olan operatörlerin işe alımında gerekli olan bütün nitelikleri karşılayacak olan deneyimli ve dikkatli insanları işe almakta duyarlı davranmak zorundadır.

Hizmet veren olarak müşteri ile iletişimi ve iş ahlakına sahip olması sunulan hizmetin memnuniyeti bakımından da büyük önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti, operatörün işini titizlikle gerçekleştirmesi ve sorunsuz bir hizmet anlayışı çerçevesinde mümkün olmaktadır.

Ankara Evlok nakliyat firması olarak bu gibi önemli gördüğümüz hususlarda çok dikkatli davranarak şirket bünyesinde çalıştırdığımız hizmet ekibimiz ve modüler asansör sistemi operatörümüzün her açıdan donanımlı ve iş ahlakına muvaffak kişilerden oluşmasına özen göstermekteyiz.

Ankara Kiralık Asansör Hizmetini Ankara Evlok Nakliyat Olarak Sunuyoruz

Ülkemizin en önemli şehirlerinden biri olan Ankara'da ikamet neden 10 yıldır nakliye ve Ankara kiralık asansör hizmetleri sunan Evlok nakliyat firması sizlere güvenli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Genç ve dinamik hizmet personellerimiz ve donanımlı araç filomuz ile sizlerin taleplerini Avrupa standartlarında hizmet kalitesi ile taçlandırmayı hedefliyoruz.

Sizlerden gelecek olan şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri ve Ankara kiralık asansör ihtiyaçlarınızı titizlikle değerlendiriyor ve uygun fiyatlara sizlere hizmet sunmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirket çalışanlarımız hasarsız hizmet anlayışı ile her türlü desteği siz değerli halkımıza sunmaya çalışmaktayız.

10 yıllık hizmet sürecimizde bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerimiz de hiçbir sorun ve şikâyet girişimi olmamış ve olmaması için büyük özveri ve sorumluluk ile hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

İhtiyacınız olan her türlü nakliye taleplerinizi ve Ankara kiralık asansör ihtiyaçlarınızı şirketimizin web sitesine girerek online destek hattından gerek sesli gerekse yazılı taleplerinizi şirketimize anında iletebilirsiniz. Gerekli inceleme ve detaylandırma ile birlikte sizlere hızlı bir şekilde cevap vereceğimiz den emin olabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Kiralık Asansör

Bütün taleplerin titizlikle incelenerek hizmet olanaklarımızı sunduğumuz kiralık asansör hizmetlerimizden sizlerde titizlikle faydalanabilirsiniz.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Selvi Güneş

    28 Temmuz 2021, 15:11

    Eşyalarımız ve bir kaç malzemenin terasa çıkması gerekiyordu. Nette araştırma yaptık ve bu firma ile karşılaştık. Sağolsunlar bizlere yardımıcı oldular ve sorunsuz bir taşıma yaptık. Çok teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66