Ankara Yük Taşıma Asansörü

Ankara Yük Taşıma Asansörü İle Pratik Çözümler Sunuyoruz

Ankara Yük Taşıma Nedir?

Ülkemizdeki sanayi ve imalat sektörünün üretimi ile ortaya çıkan ürün ve malların belirli adreslere serbest çalışan kamyon ve nakliye firmalarının bu ürün ve malları belirli miktarlarda tek kamyon ile taşıma işlemine yük taşıma denir. Yük taşımacılığı genel olarak Ankara içi ve şehirlerarası gerçekleştirilmektedir. Ankara yük taşıma hizmeti vermek isteyen nakliye ve kamyon firmalarının gerekli belge ve hizmet sunma şartlarını firma olarak karşılaması gerekmektedir.

Çünkü yük taşımacılığı hizmeti de kendi içinde bir sektör olarak bilinmektedir. Şehir içi yük taşımacılığı hizmeti için tonaj ve şehir içinde hizmet sunabilecek orta ölçekli bir kamyon veya kamyonet olması gerekmektedir. Şehirler arası yük taşıma hizmetinde ise tır ve kamyonet gibi büyük tonajlı yükleri alabilecek kapasiteye sahip araçlar ile Ankara yük taşıma hizmetini sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yük Taşıma Asansörü Nedir ve Ne İşe Yarar?

Farklı adreslerden getirilen yüklerin belirli bir nokta da taşınması büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bu durumlarda ise Ankara yük taşıma asansörü ihtiyacın karşılanması için bizlere farklı noktalarda yük ve malzemelerin taşınması adına kiralama yöntemi ile hizmet vermektedir. Orta ölçekli bir kamyonet üzerine yerleştirilen 360 derece dönebilen yükselen merdiven sistemi sayesinde yük ve malzemelerin belirli bir noktadan yüksek bir noktaya transfer edilmesi adına Ankara taşıma asansörü ihtiyaçlarınızı karşılayan en önemli hizmet aracı haline gelmiştir.

Yük taşıma sepeti maksimum 450 ve 700 kilo civarında büyük malzemeleri kolaylıkla 20 ve 50.kata kadar yüksek bir noktaya taşıyabilen bu araç sayesinde yük ve malzeme taşıma hizmetlerinde Ankara yük taşıma asansörü kiralama sunan şirketimiz farklı birçok sektörden gelen yükleme ve boşaltma taleplerine sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Asansör Firmaları Ankara

Yük Asansörü Taşıma Kapasitesi Nedir?

Yük taşıma asansörleri genel olarak eşya taşıma hizmeti için üretilen ve oluşan farklı taleplerdeki malzemelerin ebat ve ağırlığına göre taşıma işlemini gerçekleştirmemize yarayan en önemli taşıma araçlarından bir tanesidir.

Ankara Evlok nakliyat firmasından talep edilen her yükleme ve boşaltma isteğine hizmet verememekteyiz. Çünkü bizden talep edilen hizmetlerde ebat ve ağırlığın durumuna göre hizmetimiz olumlu veya olumsuz olarak cevaplanmaktadır.

Şirket olarak taşınan ürünün ve Ankara yük taşıma asansörünün zarar görmesi ve hasar almaması için maksimum 50 ve 400 kilo civarındaki malzeme ve ürünlerin taşınmasını gerçekleştirebilmekteyiz.

>

Yük Taşıma Asansörünü Kiralama Fiyatları Taban Fiyatları?

Şirketimiz Ankara Yenimahalle de bulunduğu için genel olarak Ankara'nın bütün ilçe ve semtlerine yük taşıma asansörü kiralama hizmetini sunmaktayız.

Asansörcüler birliği derneği tarafından belirlenen yük taşıma asansörü kiralama fiyatları nın belirli standart ve rekabet düzeyinde düzenlenmektedir. Belirli zamanlarda güncellemeler yapılarak asansör ve asansör hizmeti sunan nakliye firmalarına bildirilmektedir.

Ankara Evlok nakliyat firması olarak şirketimiz nakliye ve asansör hizmeti sunduğu için bizlerde bu kurallar çerçevesinde saatlik çalışma ile ürün ve malzemenin transfer edileceği kat durumuna göre belirlenmiş olan yük taşıma asansörü kiralama fiyatlarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE ANKARA YÜK TAŞIMA ASANSÖRÜ KİRALAMA FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Talepleriniz bu tablodaki yükleme ve boşaltma ile ilgili farklılıklar var ise sizleri şirketimizin web sitesine davet ediyoruz. Ankara Evlok nakliyat firmasının ücretsiz anında fiyat teklifi alma seçeneklerinden faydalanabilir ve WhatsApp, Facebook gibi sosyal medya olanaklarından bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Yük Taşıma Asansörü

Durumunuzu şirket yetkilileri ile paylaşarak kendinize özel bilir kişi incelemesi ile fiyat teklifi alabilirsiniz. Ankara Evlok nakliyat olarak taleplerinizi birlikte değerlendirilecek ve size en uygun Ankara yük taşıma asansörü kiralama fiyatı teklifinde bulunacağından emin olabilirsiniz.

Asansörlü Yük Taşıma Hizmeti Almak İçin Ne Yapmak Gerek?

Ankara merkez ilçelerinde hizmet veren Ankara Evlok nakliyat firması sizlerden gelen yük taşıma taleplerinizi titizlikle değerlendirmekte ve sizlere en uygun fiyatlara hizmet sunma seçenekleri üreten başkentin sayılı nakliye ve asansör hizmeti veren şirketlerinden bir tanesidir.

Firma olarak bizlerden asansörlü yük taşıma hizmeti almak isteyen kurum ve firmalar genel olarak şirketimiz ile temasa geçerek fiyat teklifi talebinde bulunması gerekmektedir.

İnşaat sektörü, otomotiv sektörü, imalat sektörü, nakliye sektörü ve bilumum 600 kiloyu geçmeyecek seviyede olan malzeme ve ürünleri yerden 30.kata kadar yükseğe taşıma hizmetini şirket olarak sunmaktayız.

Kilo ve ebatları asansörün taşımasına engel olmayacak bir durumda ve ebatlarda olması bizim için önemli bir durumdur. Bu seçeneklere uygun ülkemizde hizmet veren her türlü sektörden Ankara yük taşıma asansörü kiralama hizmetini şirketimizden talep edebilirsiniz.

Yük Taşıma Asansörü Ankara’daki Firmalar

Ülkemizin gelişmesi ile birlikte birçok alanda rekabetin getirdiği büyüme ve gelişme arzusu ile ülkemiz de ki her sektör ileriye dönük yatırımları ile rekabetlerini sürdürmektedir. Yük asansörü taşıma sektöründe de başkentte rekabet bulunmakta ve birçok nakliye ve asansör firması hizmet sunmak için piyasaya girmektedir.

Oluşan taleplere en hızlı şekilde hizmet verme ve sorunsuzluk ilkesi ile hizmet sunmaya çalışan asansör firmaları tekrar tekrar meslektaşlarımız ve kişi ve kurumlar tarafından tercih edilmekte ve bu firmaların piyasadaki etkileşimleri daha yüksek seviyede insanlara ulaşmaktadır.

Başkentte en iyi yük taşıma asansörü Ankara adı ile tercih edilen asansör ve nakliye firmaları bulunmaktadır. Bu şekilde internette taramalar ve araştırmalar yaparak sizlerde Ankara Evlok nakliyat gibi farklı firmaları inceleyebilir ve kendinize en uygun asansör ve nakliyat şirketlerinden fiyat teklifi ve hizmet alabilirsiniz.

Yük Taşıma Asansörlü Kiralama Hizmeti Sunan Ankara Evlok Nakliyat

Ankara'da nakliye hizmeti ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde insanları isteklerinin en iyi şekilde karşılanması adına çalışmalar yürütmekteyiz. Şirketimiz günden güne büyümekte ve araç filosunu genişleterek insanların ve firmaların taleplerinin değerlendirilerek hizmet üretme ve ülkemizin gelişmesine büyümesine katkı vermeye çalışan sayılı şirketlerden bir tanesidir. Ankara Evlok nakliyat sunduğu %30 indirimli yük taşıma asansörü hizmeti almak ve Ankara evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde halkımızın makul fiyatlarda Avrupa standartlarında nakliye ve yük taşıma asansörü kiralama hizmetini almalarını sağlamaktadır.

Temiz rekabet anlayışı çerçevesinde güvenilir ve ilkeli taşımacılık seviyesinde sizlerin isteklerini en iyi şekilde değerlendirmektedir. Ankara içinde meslektaşlarımıza ve her türlü farklı sektörlere yurt içi yük taşıma asansörü kiralama hizmetimiz sayesinde taleplerim güvenli ve sorunsuz bir şekilde karşılanması adına hizmet üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan yük taşıma asansörlerimiz in bakımları ve gerekli kontrolleri yapılmış ve bu çerçevede hizmetlerin aksamadan sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına firma bünyemizde çalışan yük asansörü operatörlerimizin gerekli eğitim ve deneyimlerinin yükselmesi için gerekli çalışmaları üst seviye yürütmekteyiz.

Bu zamana kadar sorunsuz hizmet sunan şirketimiz her alanda sizleri Avrupa kalitesinde temsil etmekte ve sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmak adına piyasada eksik gördüğümüz bütün durumların titizlikle incelemesi ve analiz edilmesi ile birlikte sizlerin kaliteli bir hizmet alması adına büyük gayret sarf etmektedir.

Sizler de öylesine ilkeli ve müşteri odaklı anlayış ve hizmet üretme gayretinde olan Ankara Evlok nakliyat firmasından kendi taşınma taleplerinizin şekline ve durumuna göre yük taşıma asansörü kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Her aşamada sizleri maddi ve manevi sorunlardan kurtaracağımızdan emin olabilirsiniz. Firmamızı arayarak veya online destek hattımızdan bizlere anında ulaşabilirsiniz. Şirketimizden gerek nakliye hizmetleri gerekse yük taşıma asansörü kiralama hizmetleri talep edebilir ve bütçenize uygun sunacağımız teklif seçeneklerimiz den faydalanarak güvenle Taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Yük Taşıma Asansörü

Belirlediğimiz tonajları geçmeyecek düzeydeki bütün yüklerinizi hızlı ve hasarsız olarak yeni konumuna transfer ediyoruz. Sizlerden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendiriyor ve güvenle hizmet sunmaya devam ediyoruz.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Kamil Taşpınar

    20 Temmuz 2021, 21:23

    Bizim otomobil sanayisinde belirli yüklerin 2 ve 5.katlara taşınması gerekliyordu. Bu arkadaşlar bizim yükleri hızlı bir şekilde taşıdılar. Güzel bir sistem kurulumu kolay ve her acıdan ihtiyacımızı karşılaması bizi çok memnun etti.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66