Ankara Asansörlü Taşımacılık

Taşıma İşlerinize Ankara Asansörlü Taşımacılık

Ankara Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Nedir?

Nakliye şirketleri ev taşıma hizmetleri sunarken belirli seçenekler çerçevesinde sunulacak hizmetin detaylı bir şekilde soru cevap yöntemi ile öğrenme yolunu tercih etmektedir. Bazı taşınma durumlarında binanın konumu çevresel faktörler göz önünde bulundurularak yükleme ve boşaltma işlemi için hidrolik asansör sistemini ile taşınmanın gerçekleşmesi gerekebilmektedir.

Bu durum ek maliyet çerçevesinde hesaplanarak müşterinin bu şekilde taşınması gerektiği konusunda bilgilendirmeler yapılarak taşımanın Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmeti adı altında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Gerek şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde dahi Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları yöntemi ile taşıma seçeneği her zaman mevcuttur.

Asansörlü taşımacılık hizmeti gerekli durumlarda tercih edileceği için bu gereklilik durumuna firma yetkililerimiz karar vermektedir. Eşyaların en yeni olduğu ve ek mali durumunu gözetmeden Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetinden kişi ve kurumlar her şartta faydalanma imkânına sahiptir.

Ankara Asansörlü Taşıma Hizmetinin İncelikleri Nelerdir?

Asansörlü evlerinin taşıtmak isteyen kişiler de hizmet alırken nakliyat veya asansör firmasının bu konuda gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olup olmadığı hakkında bilgilendirme talebinde bulunabilir.

Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmeti sunan firmaların asansör sistemini kurma konusunda ve yükleme ve boşaltma işlemini yapacak olan operatörün deneyimli ve çevresel göz önünde bulundurularak eşyaların daireden nakliye aracına veya nakliye aracından daireye transfer konusunda gerekli yetkinliğe sahip olması büyük önem taşımaktadır. Eşyaların hasarsız sorunsuz bir şekilde yeni konumuna transferi operatörün işini en iyi şekilde yapması durumuna bağlıdır. Aksi durumlarda ise mal ve can kaybına kadar gidebilecek durumlar ne yazık ki oluşabilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Ankara

Nakliye firmaları ve asansör şirketleri genel olarak operatörlerin hizmet hakkında gerekli yetkinlik ve tecrübe çerçevesinde hizmet sunması adına gerekli eğitim ve tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir. Gerekli gördüğümüz bu koşullar çerçevesinde asansör operatör elemanlarımızı mülakat ile işe almaktayız.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar?

Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmetini genel olarak Ankara içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliye hizmetlerinde sunmaktayız. Çünkü nakliye hizmeti sunulurken yükleme ve boşaltma işlemlerini yüksek katlarda genellikle hidrolik asansör sistemi ile gerçekleştirmekteyiz.

Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları konusunda yapabileceğimiz fazla bir indirim maalesef bazı durumlarda söz konusu olmamaktadır. Ankara asansörcüler birliği tarafından asansör firmalarına kat ve çalışma saatleri açısından fiyat tablosu çerçevesinde hizmet sunmaları gerekli kılınmıştır. Bu gereklilik asansörlü taşıma fiyatlarının rekabeti ve hizmet kalitesini bozmaması adına Türkiye genelinde alınmış bir karar olarak her ilin kendi il asansörcüler birliğine tebliğ edilerek bu tablo çerçevesinde hizmet sunmaları zorunlu kılınmıştır.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE ANKARA ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Asansörcüler birliğe tarafından belirlenen bu fiyatları uymayan nakliye ve asansör şirketleri tespit edilerek en ağır şekilde cezalandırılmaktadır. Firma olarak bizlere tebliğ edilen kat ve saatlik çalışma durumuna göre belirlenmiş olan Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları yukarıdaki listeye göre sunulmaktadır.

Ankara Asansörlü Taşıma Hizmetini Kimlerden Alabiliriz?

Asansörlü taşıma hizmetini genel olarak nakliye firmaları ve Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları firmalarından talep edebilirsiniz. Genel olarak ev eşyası ve evden eve eşya yükleme ve boşaltma hizmetler son an firmalar talep etmektedir.

Genel olarak hizmet alacağınız firma yetkilisi ile bizzat görüşerek hizmet almaya özen gösterin. Aracı ve komisyoncu firmalara karşı duyarlı ve dikkatli olmanız büyük önem arz etmekte ve bu hususlara karşı kendinizi ve eşyalarınızı her şartta korumanız gerekmektedir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Piyasada bulunan korsan nakliye ve asansör firmalarından kesinlikle Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları hizmeti almamaya özen gösteriniz. Bu gibi firmalar sizin mağduriyetimizi sebebiyet verebilir ve sizleri her şartta yüzüstü bırakabileceği durumunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Veren Firmalar?

Başkentte birçok nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmetleri sunan şirketler bulunmaktadır. Bu firmalar birçok alanda kendi içinde ve farklı sektörlerde gerekli yeterlilikleri sağladığı takdirde rekabetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Nakliye ve Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmetleri sunan şirketler bazen farklı çatılar altında ilerleyişini sürdürmektedir. Sadece nakliye hizmeti sunan firmalar Ankara asansörlü taşımacılık hizmetini de kendi içinde sunabilme yeterliliğine ne yazık ki sahip olamamaktadır.

Bazı asansör firmaları da sadece Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmeti vererek sadece yükleme ve boşaltma hizmeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sadece seçkin ve büyük firmalar ise hem nakliye hem de Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetini müşterilere sunabilmektedir.

Hidrolik asansör sisteminin yüksek maliyetler de olması sebebiyle nakliye firmaları bu aracı satın alma veya kiralama yöntemi ile kullanabilmektedir.

Sizlerde taleplerimizin en iyi şekilde karşılanması ve sorunsuz bir Ankara asansörlü taşıma hizmeti arıyor iseniz Ankara Evlok nakliye firması olarak sizlere yüksek kaliteli Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Taşıma da Sorunsuz Hizmet Detayları Nelerdir?

Şehir içi ve şehirlerarası Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetleri her zaman dikkat ve tecrübe ile sunulması gereken hizmet alanı olarak bilinmektedir. Personellerin ve hidrolik asansör sistemini kullanan operatörün deneyimi ve tecrübesi hizmetlerin sonsuz gerçekleşmesi açısından büyük önem teşkil etmektedir.

Yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında personellerin ve asansör operatörünün koordineli olarak hareket etmesi sorunsuz hizmet anlayışındaki en önemli etkenlerden biri olmaktadır.

Bu şekilde hizmet sunan şirket ve firmalar devamlılığını daha da ileriye götürmüş ve böylece müşteri memnuniyeti çerçevesinde sorulan bütün hizmetlerin her zaman olumlu geri dönüşleri olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve hasarsızlık mottosu ile hareket eden şirket ve Ankara asansörlü taşıma firmaları tercih etmede kesinlikle tereddüt edilmeden ve kaliteli hizmet sunacakları anlayışı ile bu firmaları tercih etmekte aceleci davranabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Denilince Ankara Evlok Nakliyat Tercih Ediyoruz

Ankara’ya da hizmet veren Ankara Evlok nakliyat şirketi her açıdan evden eve nakliyat ve Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları hizmeti sunabilme kapasitesine sahip sayılı nakliye şirketlerinden biridir.

10 yıllık hizmet deneyimimiz sayesinde birçok nakliye ve asansörlü taşıma seçeneklerimiz ile birlikte insanların ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi hizmet üretme adına birçok tamamladığınız projelerimiz olmuştur. Bugüne kadar hiçbir sorunlu ve şikâyet gerektirecek taşıma hizmetinde asla dahil olmadan bugüne kadar en iyi hizmeti sunmak adına gece gündüz çalışan ekibimiz sayesinde firmamız bugünlere kadar gelmiş bulunmaktadır.

İşinde deneyimli ve tecrübeli personel ve operatör desteği ile hizmetlerini sürdüren şirketimiz her zaman halkımızın Avrupa standartlarında evden eve nakliyat ve Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmetlerinde faydalanmaları adına gerekli gördüğü bütün alanlarda yatırımlarını yapmış ve yapmaya da devam etmektedir.

Siz değerli Başkent halkı da işini önemseyen ve hizmet kalitesi açısından her alanda halkımızın en iyiye ulaşması adına sizleri Ankara Evlok nakliyat firmasından hizmet almaya davet ediyoruz. Belirli zamanlarda şirket olarak halkımıza sunduğumuz yüzde yirmi indirimli evden eve nakliyat ve Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetlerimizden bütün halkımızın faydalanmasını sağlamaya gayret gösteriyoruz.

Şirketimizin kişisel web sitesine girerek nakliye ve Ankara asansörlü taşıma firmaları hizmetlerimiz hakkında gerekli bütün detaylı bilgiye ulaşabilir ve online destek hattımızdan anında ücretsiz sesli ve yazılı ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Asansörlü Taşımacılık

Eşya taşıma ve yükleme, boşaltma işlemlerinde taleplerinizi şirket olarak karşılıyoruz. Sizlerde ihtiyaçlarınızı şirketimizden makul fiyatlara talep edebilirsiniz.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Cemal Kavuncu

    25 Temmuz 2021, 17:21

    Nakliye hizmeti aldık ve iki yere asansör kurulması gerekiyordu. Asansör kuruldu ve eşyalar taşınarak yeni evimize transfer edildi. Herşey planlı organize bir şekilde gerçekleşti. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66