Ev Eşyası Taşıma Asansörü Kiralama

Ev Eşyası Taşıma Asansörü Kiralama Hizmetini Kalite İle Sunuyoruz

Ev Eşyası Taşıma Asansörü Kiralama Hizmeti

İnsanlar ömürlerini vererek satın aldıkları ev eşyalarını taşınması konusunda duyarlı davranmak zorundadır. Ankara'da birçok nakliye firması ve ev eşyası nakliye hizmeti sunmaktadır. Ayriyeten ise şirket bünyesine kattıkları hidrolik asansör sistemi ile ev eşyası taşıma asansörü hizmetini de sunma seçeneklerinde sahiptir. İnsanların eşyalarının taşınması ve yükleme ve boşaltma taleplerine hizmet sunan nakliye ve asansör şirketleri ev eşyası taşıma asansörü kiralama hizmetleri alanında da taleplerin karşılanmasını hizmete dönüşmesini sağlamaktadır.

Nakliye hizmeti alan firma ve insanlar yüksek katlarda taşınma durumu oluştuğunda ise ek ücret ödeyerek ev eşyası taşıma asansörü kiralama seçeneklerini değerlendirmek zorunda kalabilmektedir. Çünkü her nakliye şirketi asansör ile transfer sunma imkanına sahip değildir. Bu durumda ise ev eşyası taşıma asansörü kiralama yöntemi ile birlikte zorlu koşulların hızlı bir şekilde hasarsız eşyaların yükleme ve boşaltma işleminde kiralama yöntemi büyük fırsatlar sunmaktadır. Uygun fiyatlara kiralama seçenekleri sayesinde nakliye ve diğer sektörlerin yükleme ve boşaltma işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Ev Eşyası Taşıma Asansörü Nedir ve Ne İşe Yarar?

Dört tekerli kamyonet üzerine yerleştirilen yükselebilen modüler merdiven sisteminin üzerimdeki sepet sayesinde 400 kiloya kadar ev eşyalarının taşınmasına olanak sağlayan mobil bir araçtır. Kamyonet üzerinde bulunan bu merdiven sisteminin 360 derece dönebilme imkanı sayesinde yine binanın cephesine kurulması kolay ve organize bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurulum ve taşıma işlemleri asansör operatörü tarafından gerçekleştirilmektedir.

Zorlu koşullarda eşyaların transfer imkanını kolaylaştıran asansör sistemi sayesinde insanların ev eşyalarının taşınması kolay bir yöntem haline gelmiştir. Genel olarak nakliye şirketleri tarafından tercih edilen Ev eşyası taşıma asansörü nakliye aracından daireye veya daireden nakliye aracına ev eşyalarının taşınması amacı ile kullanılan yükleme ve boşaltma işlemlerinde çoğunlukla tercih edilen asansör sistemi olarak bilinmektedir.

Ev eşyası taşıma asansörü

Ev Eşyası Taşıma Asansörü Özellikleri

Genel olarak ev eşyası taşıma asansörleri mobil araçlar üzerine entegre edilen bir sistem olarak bilinmektedir. 30 ve 40. kata kadar yükselen yükselme imkanına sahip olan bu özellikle eşyalar 450 kiloya kadar ağrılıklarda olsa dahi transferini mümkün kılmaktadır. Mobil araç köşelerinde bulunan hidrolik sistemi sayesinde denge işlemi zor olacağı noktalarda sizlere kolay bir seçenek sunarak asansör sistemini dengede tutma özelliği sayesinde eşyaların transferine imkân sağlamaktadır.

Bütün ev eşyası taşıma asansörleri nde bu özellikler genel olarak bilinmektedir. Farklı seri ve üretim seçenekleri olmayan yurt dışından ülkemize ithalat yoluyla gelen bu sistemin imalatı belli çevreler tarafından gerçekleştirilmekte ve piyasaya bu şekilde sürülmektedir.

Ev Eşyası Taşıma Asansörü Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

Ankara Evlok nakliyat firması başkentte ikamet etmekte ve Ankara'nın bütün ilçelerine ve yakın illeri ne ev eşyası taşıma asansörü kiralama hizmeti sunulabilmektedir. Sunduğumuz bu imkanlar sayesinde şirketimizden asansör hizmetlerini uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bizim gibi hem nakliye hem de asansör hizmeti sunabilen belirli sayıda şirketler bulunmaktadır. Sadece Asansör hizmeti veren firmalar da bulunmaktadır. İki farklı şirket seçme seçeneğinin olması ne yazık ki fiyatları olumlu veya olumsuz etkileme imkana sahip değildir. Fiyat konusunda rekabet düzeyinin bozulmaması açısından Asansör Birliği tarafından firmalara ve asansör şirketlerine gönderilen fiyat tablosu çerçevesinde hizmetlerin sunulması gerçekleştirilmektedir. Sizlerde ihtiyaçlarınıza göre ve firmaların uygunluk düzeyine bakarak ev eşyası taşıma asansörü kiralama hizmetlerinden her iki seçenek daha elinde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Ev eşyası taşıma asansörü kiralama
Ev Eşyası Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları Ne Kadardan Başlar?

Ankara'da faaliyetlerini sürdüren Ankara Evlok nakliyat şirketi müşterilerine nakliye ve ev eşyası taşıma asansörü kiralama hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz gelişmesi ile birlikte rekabet düzeyini en üst seviyeye çıkartmış ve hizmet isteklerine makul fiyatlarla hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Sektörümüzdeki nakliye ve asansör firmalarının rekabet düzenini bozacak seviyede fiyat teklifleri ile asansör hizmeti sunması ile kaynaklı sektörde büyük sorunlar baş göstermesi ile ve bu sorunlara asansör birliği el atmak zorunda kalmıştır.

Ankara asansör birliği tarafından nakliye ve asansör şirketlerine tebliğ edilen fiyatların üzerinden hizmet sunmaları zorunlu kılınmıştır. Böylece rekabet düzeyi aşağıda belirtilen fiyat tablosu çerçevesinde hizmetlerin sunulması hedeflenmektedir.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE EV EŞYASI TAŞIMA ASANSÖRÜ FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Yukarıdaki tabloda belirtilen fiyatlar ev ev eşyası taşıma asansörü kiralama seçenekleri ile birlikte sabit taban fiyatlar olarak belirlenmiş ve bu fiyatlar çerçevesinde hizmetler sunulmaktadır.

Farklı yükleme ve boşaltma taleplerimizin de şirketimiz tarafından değerlendirilmesi ve fiyat teklifi sunulmasını talep ediyorsanız, şirketimizin web sitesinden bulunan yeşil buton üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Her türlü hizmet ve taleplerimizin değerlendirilmesi açısından şirket çalışanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Ev Eşyası Taşıma Asansörü Kiralama da Bilmeniz Gerekenler

Talebinizin karşılanması adına asansör kiralama hizmetinden faydalanmak istiyor iseniz bu hususta da bilgilendirme çerçevesinde hizmet almanızı tavsiye etmekteyiz. Eşyalarınızı taşıma sırasında oluşabilecek hasarın karşılanması veya hasarın oluşmaması adına firmaların gerekli incelemeleri yaparak sizlere hizmet vermesi veya bilgilendirme çerçevesinde hizmet sunması gerekmektedir.

Sizlerde gerekli araştırma ve firma hakkında bilgi sahibi olmadan önünüze gelecek olan herhangi bir ev eşyası taşıma asansörü kiralama firmasından kesinlikle hizmet alma konusunda dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Yanlış kurulum veya yanlış yönlendirmeler sonucunda asansörün devrilme, eşyaların düşerek veya çarparak hasar alması durumunda mağduriyetler oluşmakta ve bu mağduriyetlerin karşılanması hususunda ne yazık ki muhatap bulmak zorlaşmaktadır.

Böylesi durumların oluşmaması adına kesinlikle hizmet alacağınız firmanın asansör kurulumu ve yönetimi konusunda operatörünün gerekli bilgi ve birikim çerçevesinde hizmetini sunması gerekmektedir. Sorunsuz bir hizmet anlayışı ile yükleme ve boşaltma işleminin gerçekleştirilmesi konusunda hareket etmesi gerekmektedir.

Ev Eşyası Taşıma Asansörü Kiralama da Sizleri Ankara Evlok Nakliyata Davet Ediyoruz

Yıllardır Ankara ilinde nakliye hizmetleri sunan şirketimiz firma altyapısına ve hizmet kalitesi alanında yatırımlar yaparak şirketimizin büyümesine ve farklı alanlarda da hizmet sunmasına olanaklar sağlayacak yatırımlar yapmaya çalışmaktadır.Şirket olarak her zaman müşteri odaklı hizmetler sunarak insanların evden eve nakliyat hizmetlerinden kaliteli ve makul fiyatlarda faydalanmasını sağlamaktayız.

Firmamız ev eşyası taşımacılık hizmetleri ve ev eşyası taşıma asansörü kiralama seçenekleri ile birlikte sizlere uygun fiyatlara Asansör ve nakliye hizmetleri sunmaktadır. Deneyimle sürdürdüğümüz hizmetlerimizi Avrupa kalitesinde insanlara sunulması amacı ile yıllardır taşımacılık alanında ve asansör hizmetleri alanında oluşan bütün taleplerin en iyi şekilde karşılanması için var gücümüzle çalışmaktayız.

Ev taşıma asansörü hizmetlerimiz sayesinde farklı sektörlerden de yükleme ve boşaltma hizmetlerine en uygun fiyatları sunan firmamız her açıdan sizleri sorunlu yükleme ve boşaltma durumlarından uygun fiyatlara Avrupa kalitesinde seçenekler sunarak sizleri güvenle hizmet sunmaktadır.

Nakliyat ve ev taşıma asansörü hizmet talebiniz var ise şirketimizi arayarak veya web sitemizden firmamıza ulaşarak anında bilgi alabilirsiniz. Taşıma ve Asansör ile yükleme ve boşaltma süreçleri hakkında detaylı bilgiye şirketimizden ulaşabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Ev Eşyası Taşıma Asansörü

Ev eşyalarınızın taşınması konusunda sizlere kolaylıklar sunan eşya taşıma asansörlerimiz ile pratik ve sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlıyoruz. Hassas ve güvenli bir hizmette sizlerin yanındayız.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Büşra Karacan

    19 Temmuz 2021, 11:11

    Evimiz 5.katta idi ve bu kattan eşyaların inmesi için ev eşyası taşıma asansörü kiralamamız gerektiği belirtildi ve netten güvenli bir firma aradık ve bu firmayı bulduk. Şükür güzel bir hizmet verdiler. Bizi memnun ettiler. Çok teşekkürler.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66