Evden Eve Asansörü Kiralama

Evden Eve Asansör Kiralama da Nakliyede Eşyalarınız Kolay Taşınıyor

Evden Eve Asansörü Nedir?

Şehirleşme ile birlikte yükselen konutların insan hayatını daha iyi noktalara taşıması adına hayatlarını sürdürdükleri mekanların çoğalması ve yoğunlaşması ile birlikte insanlarda bu konutlarda iş ve hayatlarını kazanmanın gayesine düşmüştür.

Çok yüksek yapılan dikey konutların maksimum 30 ve 50. katlara kadar yüksek olması sebebiyle insanların bu binalarda taşınması bazen büyük problemlere sebebiyet vermektedir. Böylesi problemli durumlarda insanların kolay bir şekilde taşınması adına üretilen evden eve asansörü sayesinde insanlar hızlı bir şekilde transfer etmeleri açısından mümkün sonuçlar doğurmaktadır.

4 tekerli kamyonların kasalarının sökülmesi ile birlikte kamyonetin sadece iskeleti kalmaktadır. Bu iskelet üzerine imalat firmaları tarafından yerleştirilen 360 derece dönebilen ve 30 ve 50.kata kadar yükselen modüler asansör sistemi yerleştirilmektedir. Bu sistem bina yüzeyine kolay bir şekilde kurulmakta ve insanların bina dışından hızlı ve hasarsız bir şekilde eşyalarına taşınmasına imkan vermektedir.

Kamyonet üzerinde yükselebilen hidrolik asansör sisteminin mobil ve bütün yükleme ve boşaltma taleplerine kolay bir şekilde cevap üretebilecek bir sistem olması sayesinde birçok alanda yoğunlukla tercih edilmektedir. Toplum tarafından evden eve asansörü olarak bilinen bu araç birçok taşınma noktasında insanlara güvenilir ve ilkeli bir hizmet oluşmasını sağlayan nadir bir asansör sistemi olarak bilinmektedir.

Evden Eve Asansörü Özellikleri Nelerdir?

Mobil asansör sistemi genellikle kamyonet üzerinde olduğu için bina yüzeyine kurulması ve taşıma olanaklarının sunduğu kolaylıklar sayesinde taleplerin karşılanmasında hassas bir öneme sahiptir. Evden eve asansörü yükselen merdiven sisteminin her noktaya yükselerek ulaşmasını sağlayan birbiri içerisine girmiş merdiven sisteminin önemi büyüktür. Kendi etrafında dönebilme imkanı kurulum açısından en önemli özellikleri olarak bilinmektedir.

Yükselen merdiven sistemi üzerinde bulunan sepetin 4 kapağın açılması ile birlikte üzerine yüklenen geniş ve ebatlı eşyalar ve malzemeleri taşınmasına imkan vermektedir. Maksimum 400 ve 600 kiloya kadar eşya ve farklı birçok malzemelerin taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Mobil kamyonet üzerinde hareket halinde olabilme imkanı ile birlikte dar sokaklarda ve caddelerde eşyaların ve malzemelerin taşıma ve yükleme açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hidrolik dengeleme sistemi sayesinde eğimli ve zorlu koşullarda kamyonun devrilme ve kaza imkanını ortadan kaldırmaktadır. Evden eve asansörü farklı sektörlerde de insanların yükleme ve boşaltma ihtiyaçlarını yerine getiren nadir bir mobil transfer aracı olarak bilinmektedir.

Mobil hidrolik asansör

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Amaçlı Kullanım

Genel olarak nakliye sektöründe kullanılan bu mobil yükleme ve boşaltma aracının sunduğu kolay taşınma hizmeti sayesinde evden eve asansörü ev eşyalarının taşınması amacı ile kullanılmaktadır. Bina yüzeyine kurularak malzemelerin ve ev eşyalarının taşınmasında yoğunluk ve tercih edilen bu sistem farklı sektörlerde de talep görmekte ve tercih edilmektedir.

Hizmet, imalat, üretim, nakliyat sanayi, inşaat gibi birçok farklı sektörlerde mobil yükleme ve boşaltma işlemlerinde tercih edilen evden eve asansörü maksimum 400 kiloya kadar malzemelerin yüksek noktalara transfer edilmesini sağlamaktadır.

Yoğun olarak farklı birçok sektörün yükleme ve boşaltma noktasında talep edilmekte ve tercih edilmektedir. Uygun piyasa standartları fiyatları ile birlikte firmaların yükleme ve boşaltma alanında vazgeçilmez bir tercihi olarak kullanılan evden eve asansörü birçok talepleri güvenilir ve sorunsuz hizmet anlayışı ile hizmet üretmenin gayretin dedir.

Evden Eve Asansör Fiyatları ve Taban Ücretleri

Evden eve asansör hizmeti talep eden firma ve kuruluşlar bizlerden hizmet ücreti fiyatları hakkında bilgi talep etmektedir. Farklı koşullar ve şartlar oluşmadığı takdirde şirketimizin ve birçok asansör hizmeti veren firma ve nakliye şirketlerinin fiyat konusunda asansör birliği tarafından bildirilen fiyatlar çerçevesinde hizmetlerin sunulması açısından yükümlülüğümüz bulunmaktadır.

Bizlere bildirilen evden eve asansör fiyatları nın listesini sizlere web sitemizde sunmaktayız. Bu fiyat politikası çerçevesinde şirketimizden asansör hizmetini güvenle alabilirsiniz.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE EVDEN EVE ASANSÖRÜ KİRALAMA FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Bazı kurum ve kişilerin farklı bir taşıma ve yükleme ve boşaltma istekleri ve oluşabilmektedir. Ankara Evlok nakliyat şirketi olarak farklı koşullarda hizmet sunulması adına firmamızın canlı online destek noktasından fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde bu tablo dışındaki farklı transfer ve yükleme ve boşaltma işlemlerinin de şirketimiz tarafından gerçekleştirilmesi adına sunduğumuz bir kolaylık olarak sizlere bildirmekteyiz. Sizler de şirketimizin web sitesine girerek hızlı bir şekilde anında online fiyat teklifi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modüler asansör sistemi
Evden Eve Asansör Kiralama Hizmetleri Sunan Firmalar

Ülkemizin ekonomik açıdan büyümesi ile birlikte birçok sektör gelişmekte ve yatırımları ile şirketlerini ve firmalarını büyütmenin gayret ne düşmüştür. Sektörlerin rekabet etmesi ile birlikte birçok alanda iş ortamları oluşmuş ve böylece yeni iş fırsatları ortaya çıkmıştır. Bu rekabetin getirdiği yeni imkanlar ve seçenekler dahilinde Ankara da birçok asansör hizmeti ve nakliye firmaları evden eve asansör kiralama hizmetlerini sunabilme imkânına kavuşmuştur.

Evden Eve Asansör Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliye hizmeti gibi zorlu bir hizmet alanında sorunsuz problemsiz taşınmak büyük önem taşımaktadır. Bunun için insanların hizmet alacakları firma ve şirketler hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Ayriyeten alacağız hizmetin kalitesi ve hizmeti sunan firma hakkında da dikkat etmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır.

Evden eve asansör kiralama hizmetini sunan firmanın veya nakliye şirketinin sunduğu hizmet kalitesinin olumlu veya olumsuz geri dönüş yorumlarının incelenmesi ve bu hususta sunulan hizmetin kalitesini insanlara ne derecede sunduğunu bilinmelidir.

Hizmeti sunacak olan şirketin evden eve asansör aracının gerekli bakım ve donanımlarını belirli zaman dilimlerinde yenileme ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması açısından duyarlı davranışlar sergileyen firmaları seçmek konusunda dikkatli davranmak gerekmektedir.

İnsanlara sunulacak olan fiyat politikalarına uygun ve hizmet sunum şeklinin hizmet talep eden insanlara nasıl bir hizmet sunulacağına dair bilgilendirmelerin de yapılmasına ve daha doğrusu talep edilmesi gerekmektedir.

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunulan hizmet ve evden eve asansör kiralama hizmetinin müşteri çerçevesinde gelişmesi her zaman müşteri açısından memnuniyet gerektirdiği için insanların da kesinlikle müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmaları tercih etmeleri konusunda duyarlı davranmalıdır.

Evden Eve Asansör Kiralama da Ankara Evlok Tercihiniz Olsun

Başkent Ankara Ankara'da 2015 yılından bu zamana kadar hizmetlerini insanlara sunan şirketimiz artık insanlara evden eve asansör kiralama hizmetleri de sunulabilmektedir. Şirket olarak bünyemize kattığımız hidrolik ve modüler asansör sistemlerimiz sayesinde şehir içi nakliyat evden eve asansör kiralama hizmetlerimiz ile birlikte insanların ihtiyaçlarını karşılamaya ve hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Ankara Evlok nakliyat evden eve asansör kiralama hizmeti sayesinde birçok firmaya ve bireysel olarak insanlara hizmetlerini ulaştırmanın gayretin dedir. Her türlü yükleme ve boşaltma taleplerinize şirket garantisi çerçevesinde sunacağımız hizmetler dahilinde kaliteli ve sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktayız.

Gerek nakliye hizmetleri ve asansör hizmetlerimiz sayesinde şirketimiz ile temasa geçerek hem fiyat teklifleri alabilir hem de taşımacılık hakkında her türlü detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Evden Eve Asansörü

Taşınma konusunda evden eve asansörü ihtiyaçlarınıza firmamız uygun fiyat politikası ile hizmet sunmaya çalışmaktadır. Yükleme ve boşaltma ihtiyaçınızda asansörlerimiz taleplerinize hizmet sunmaktadır.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Ali Galip Tahsin

    25 Temmuz 2021, 21:49

    Evimizi taşıma konusunda bizlere desteğini esirgemeyen evlok nakliyatta teşekkür ediyoruz. Eşyalarımız evden eve asansörü ile taşındı ve sorunsuz transfer edildi. Kusursuz taşıma için çok teşekkür ediyoruz. Bol kazançlar

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66