Ofis Büro Taşıma

Ankara'da Ofis Büro Taşımacılığı Hizmeti

İş alanlarının farklılık ve gereklilik gösterdiği şu dünyamızda insanlarda iş alanlarının işleyişine göre hareket etmektedir. İşte bu gibi durumlarda insanlar ticaret merkezlerini ve iş alanlarını farklı noktalara transfer etmesi gerekliliği doğabilmektedir.

Ankara Evlok nakliyat olarak geçmişten gelen tecrübemiz doğrultusunda Bizlerde Ankara ofis büro taşımacılığı hizmetleri sunmakta ve insanların iş ve ticaret merkezlerini güvenle talep ettikleri adrese transferini gerçekleştirmekteyiz.

Ev ve Ofis Taşımacılığı

Ofis ve büro taşıma alanında donanımsal olarak nakliye araçlarımız ve tecrübeli ekibimizle Türkiye'nin dört bir noktasına ev ofis taşıma ile hizmetini güvenle gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizden gelecek olan iş merkezi ve dükkan gibi taşınma taleplerini en iyi fiyat sunumu gerçekleştirebilmeniz için müşterinin bizi telefon ile araması çok büyük önem arz etmektedir. Telefon ile bizi arayarak soru cevap yöntemi ile sağlıklı bir fiyat konuşmasını sağlayabilirler. Ankara ofis büro taşımacılığı şirketi olarak bizler müşterilerimizin uygun fiyatlara şehir içinde ve şehirler arası ofis büro taşıma hizmetlerinden faydalanmaları için gerekli olan bütün ekipman ve titiz analiz lerimiz ile müşterilerimize en iyi fiyata taşımaya gayret göstermekteyiz.Ofis taşıma için araçımız Müşterilerimize karşı sungumuz fiyatlarımızın kabul görmesi durumunda taşınacak olan firma veya şirket yöneticisine nasıl bir taşınmanın gerçekleşeceğine dair detaylı bir plan ve bilgilendirme teklifi sunarak Bu doğrultuda bir anlaşma imzalanır ve taşınma gün ve saati belirlenmektedir.

Ankara Evlok nakliyat olarak belirtilen saat ve tarihte taşınacak olan adreste bulunarak ofiste bulunan ofis malzemeleri ve elektronik eşyaları dikkat ve gözetim altında titizlikle ambalaj ve paketleme sini yaparak uzman ekibimizle taşımaya çalışmaktayız. Her aşamada dikkat ve planlı bir şekilde taşımanın gerçekleşeceği için olası hasar durumuna en aza indirmeye çalışmaktayız. Böylece sorunsuz bir hizmet sunumu gerçekleştirilmekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya gayret göstermekteyiz.

Sözleşmede belirtilen ve üzerimize düşen için sorumluluğu titizlikle gerçekleştirmeye büyük önem vermekteyiz. Olası bir hasar durumunu ile karşılaşılmaması için kesinlikle müşterilerimizin ofis ve büro taşıma hizmetinde sigortalı taşımalarını konusunda tavsiyeler vermekteyiz. Sigortalı taşınma durumunda eşyaların hepsi sözleşmede belirtilen acenta ve sigorta firması sorumlu olarak sizinle muhattap olacaktır. Böylesi bir durumda da müşterinin hak kaybı tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Mağduriyet olmaması için karşısında bir muhattabı olacaktır.

Müşterilerimizin şirketimize güvenerek şehir içi ve şehirlerarası ofis büro taşımacılığı hizmetlerinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirler. Her açıdan müşterilerimize titizlikle bilgilendiriyor ve uygun fiyatlara taşınmaya çalışan şirketimiz ile sizlerde güven içinde istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Kurumsal Hizmet

Ofis ve büro gibi çalışma alanlarınızın sorunsuz ve tecrübeyle ekonomik fiyata istenilen adrese taşınması şirketimizin güvencesi ile sağlanmaktadır. Tecrübe ve deneyimle eşyalarınız her şartta Ankara Evlok ofis büro taşımacılığı şirketi güvencesi ile Avrupa standartlarında gerçekleştirmekteyiz.

(03) Yorumlar

 • Müşteri Yorumu

  Taner Özkuş

  17 Eylül 2019, 16:25

  Bizimde evde bir kaç parça eşya vardı. Bu şirketten fiyat aldık uygun fiyata taşıttık. Ekonomik ve hasarız taşınma için teşekkür ediyoruz.

  Cevaplandı.
  • Müşteri Yorumu

   Evlok Nakliyat

   26 Eylül 2019, 23:25

   Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Şirketimizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

  Müşteri Yorumu

  Sedef Küçük

  21 Ağustos 2019, 21:24

  Makul fiyata baza ve çekyatı taşıdılar işini bilen bir firma.

  Müşteri Yorumu

  Evlok Nakliyat

  12 Temmuz 2019, 08:55

  Çok az bir eşyamızı Ankaradan - Karabüke taşıdılar parça eşya kategorisi ile değerlendirip uygun fiyat sundular teşekkürler.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66