Ankara Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşıma Hizmeti

Firmamız müşterilerden gelen talepler doğrultusunda firma hizmeleri katagorisine piyano taşımacılığı hizmetini de ekleyerek müşterilerine karşı piyano taşımacılığı da sunmaya başlamıştır. Piyano gibi hassas bir müzik aletinin çok dikkatli ve tecrübeli çalışanlar tarafından taşınması büyük önem arz etmektedir. Bünyemiz de çalıştırdığımız personelimiz bu hususta gerekli eğitimleri almış ve piyano taşımacılığı gibi önemli bir hizmeti sorunsuzca müşterilerine karşı sorunsuzca sonmaktadır.

Müşterilerimizin piyano taşımacılığında bilmesi gereken bazı hususları bu sayfamızdan açıklayarak bilgilendirmeye çalışmaktayız. Özel bir müzik aleti olan piyano kesinlikle piyano taşımacılığı hizmeti veren nakliye şirketleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü bazı aparatlar ve taşıma hususunda yapılması ve önlemler hususunda taşıma elemanlarının bu konuda tecrübeli olmaları piyanonun hasar görmemesi için büyük önem taşımaktadır piyano taşımacılığının da eğitimi vardır firma ve firma çalışanları olarak personellerimizin de gerekli gerekli eğitimleri alarak piyano taşımacılığı hizmetini güvenle müşterilerimize sunmaktayız. Piyano taşımanın da gerekli olan aşamaları bulunmaktadır.

Piyano Taşınması Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Piyano taşımacılığı gerek şehir içi ve şehirlerarası sunulmakta ve her şartta özel ambalaj ve paketleme eşyaları ile titizlikle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Taşınacak olan piyanonun dört köşesine yerleştirilmesi gereken aparat ile modüler asansör ile taşınması gerekmektedir. Çünkü olası bir sarsıntı ile akort ayarlarının bozulması piyanonun zarar görmesini sebebiyet oluşturmaktadır. Lakin binada bulunan asansör mevcut ise dört tarafı tekerlekli olan bir taşıma aparatı ile piyano bu mobil taşıma aygıtı üzerine yüklenerek yavaş adımlarla asansörden nakliye aracına transferi gerçekleştirilmektedir. Piyano asansörlü taşıma Bu şekilde transfer işlemi her aşamada planlı ve projeli bir şekilde dikkatle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Araç içerisine yerleştirilen piyano sarsıntılara karşı dikkatli bir şekilde indirilerek ve sabitlenerek Sarsıntı miktarının düşük tutulması büyük önem arz etmektedir. Belirli hız standartları ile aracın seyretmesi gerekmektedir.

Ankara içi ve şehirlerarası taşınmalarda sigortalı piyano taşımacılığı talebi gerekli görüldüğü takdirde sigortalı bir şekilde taşınması müşteri için gerekli görülmektedir. Taşınılacak yeni adresin istikameti ve bulunulan yere piyanonun transferi hasar oluşturabilecek kadar riskli görülürse bu müşteri ile paylaşılarak gerekliliği tartışılmaktadır. Genel bütün taşımalarda ise sigortalı taşımacılığı önermekteyiz.

İşte bu şekilde dikkatli ve tecrübe ile taşıdığımız piyano taşımacılığı güvenle insanlara sunmaya çalışmaktayız Sizlerde piyano taşımacılığı konusunda şirketimizden detaylı bilgilendirme talep edebilir ve kendinize en uygun fiyatla piyano taşımacılığı hizmetlerimizden güvende faydalanabilirsiniz

Evlok Nakliyat

Enstrüman Taşıyoruz

Çok özel bir enstrüman olan piyano her şartta işini bilen tecrübeli insanlar tarafından taşınmalıdır. Hassas ve sorunsuz bir taşıma ilkesi sayesinde Ankara piyano taşımacılığı bugüne kadar sorunsuz bir şekilde piyano taşımacılığı hizmeti sunmaya devam etmektedir.

(03) Yorumlar

 • Müşteri Yorumu

  Taner Özkuş

  17 Eylül 2019, 16:25

  Bizimde evde bir kaç parça eşya vardı. Bu şirketten fiyat aldık uygun fiyata taşıttık. Ekonomik ve hasarız taşınma için teşekkür ediyoruz.

  Cevaplandı.
  • Müşteri Yorumu

   Evlok Nakliyat

   26 Eylül 2019, 23:25

   Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Şirketimizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

  Müşteri Yorumu

  Sedef Küçük

  21 Ağustos 2019, 21:24

  Makul fiyata baza ve çekyatı taşıdılar işini bilen bir firma.

  Müşteri Yorumu

  Evlok Nakliyat

  12 Temmuz 2019, 08:55

  Çok az bir eşyamızı Ankaradan - Karabüke taşıdılar parça eşya kategorisi ile değerlendirip uygun fiyat sundular teşekkürler.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66