Şehirlerarası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

İnsanların yaşam alışkanlıkları ve çalışma ortamlarının zaruri sebebiyetlerden dolayı insanların farklı illere ev ofislerinin transfer söz konusu olmaktadır. İşte böylesi durumlarda bizler nakliye şirketi olarak taşınmak isteyen müşterilerimize şehirler arası ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde gerekli olan bütün taşınma taleplerine karşı iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Taşınmak isteyen bir insan ilk olarak yapması gereken bulunduğu bölgedeki nakliye firmalarından ekonomik fiyat teklifi almalıdır. Nakliye şirketini sağlıklı bilgilendirerek doğru ve ekonomik bir fiyatın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Verilecek bilgi ne kadar doğru ve titizlikle nakliye firmasına sağlanırsa taşımacılık işleminde hizmet veren ve hizmet alan arasındaki uyumsuzluğun tamamen giderilmesinde ki en önemli etkenlerden birisidir. Çünkü verilecek eksik bir bilgi nakliye firmasının plan ve proje işleminde aksaklıklara ve fiyat farkına sebebiyet verecektir. Böylesi durumlarda da müşterinin mağduriyeti söz konusu olmaktadır.

Uzman Kadro ve Uygun Taşıyoruz

Ankara şehirler arası nakliyat hizmetinde bu detaylar çok önemli ve taşımacılığın temel taşı diyebiliriz. Müşterilerimize ilk olarak zorunlu olarak gördüğümüz şehirlerarası evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemlerinde sigortalı taşınmanın gerekliliğini titizlikle anlatmaktayız. Müşteri bu konuda sağlıklı bilgilendirilmektedir. Oluşabilecek bir hasar da müşterinin karşısında muhattap olarak sigorta firması bulunacaktır. Eşyalar da oluşan hasar ve sigorta aracılığı ile karşılanması daha kolay ve zahmetsiz olacaktır. Şehirlerarası Taşımacılık Müşterinin bu önemli detayları titizlikle takip etmesi ve gerekli koşullara göre hareket etmesini tavsiye etmekteyiz. Bizler de üzerimize düşen gerekli sorumlulukları yerine getirmekten asla kaçınmıyoruz. Ankara şehirlerarası nakliyat hizmeti fiyat konusunda müşteri ile anlaştığımız da gerekli bilgilendirmeler yapılarak anlaşma günü ve saati belirlendiğinde saatinde belirtilen adreste bulunmaya özen göstermekteyiz. Eşyaları titizlikle ambalaj ve paketlemesini yaparak marangozcu desteği ile mobilya ve dolap gibi eşyaların dikkatle sökülmesini ve tekrar ambalaj ve paketlenmesi yapılarak nakliye aracının transferinin gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Bu işlemleri yapan şirket bünyesinde bulundurduğumuz personelimiz işini en iyi şekilde yapmakta ve kaliteli taşımacılık hizmetinin gerekliliği olan bütün sorumluluklar ile hareket etmektedir. Personellerimiz ahlaki ve çalışma prensiplerine uygun bir şekilde hareket ederek müşterinin mağdur olmaması ve çok önem verdiğimiz disiplin kurallarından taviz vermeden işini en iyi şekilde yapması bizim için büyük önem arz etmektedir.

Eşyaların ambalaj ve demontaj işlemleri bittikten sonra en önemli olan nakliye aracının transfer işlemidir. Bu işlem sırasında gerek bina asansörü kullanılmakta gerekse modüler asansör sistemi ile taşımacılık hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Böylelikle hem pratik ve kolay bir şekilde eşyaların yüksek katlarda asansörlü nakliye araç sistemi ile kolaylıkla transfer edilmesi mümkün olmaktadır. Eşyaların hasar görmeden nakliye aracının transfer işlemi böylelikle tamamlanmış olmaktadır.

Nakliye aracındaki eşyalar elemanlarımız tarafından dikkatlice nakliyat aracına istiflenmesi yapılmaktadır. Eşyalar araç içerisinde belirli noktalara sabitlenerek olası sarsılma ve hasar görme olasılığını tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Böylece aracımız belirtilen rotaya doğru ilerleyerek şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinin ilk bölümünü tamamlamış bulunmaktadır. Eşyaların nakliyesini yapılacağı yeni adresi geldiğimizde eşyalar titiz ve dikkatli bir şekilde personelimiz tarafından gerekse asansörlü taşımacılık sistemi ile yeni eve eşyaların transferi yapılmaktadır.

Eşyaların ambalaj ve paketlemeleri sökülerek müşteri nezdinde gerekli yerlere yerleştirilmesi yapılarak hizmetin tamamlanması sağlanmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunmaya çalışan Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat her zaman sorunsuz ve kaliteli hizmet sunarak güvenle gelmiş bulunmaktadır. Sizler de böylesine disiplini ve kaliteli hizmet ile memnun bir şekilde taşınmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlok Nakliyat

İllerarası Taşımacılık

İlller arası ev ve ofis taşıma hizmetlerinin kaliteli ve sorunsuz olması hususunda ilkeli ve donanımla hizmetlerimiz her zaman müşterilerimiz için çalıştığımız için göstergesidir. Sizler de Ankara Evlok şehirlerarası nakliyat firmasında Türkiye'nin dört bir köşesine taşımak için fiyat teklifi alabilir ve güven içinde istediğiniz adrese taşınabilirsiniz.

(03) Yorumlar

 • Müşteri Yorumu

  Taner Özkuş

  17 Eylül 2019, 16:25

  Bizimde evde bir kaç parça eşya vardı. Bu şirketten fiyat aldık uygun fiyata taşıttık. Ekonomik ve hasarız taşınma için teşekkür ediyoruz.

  Cevaplandı.
  • Müşteri Yorumu

   Evlok Nakliyat

   26 Eylül 2019, 23:25

   Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Şirketimizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

  Müşteri Yorumu

  Sedef Küçük

  21 Ağustos 2019, 21:24

  Makul fiyata baza ve çekyatı taşıdılar işini bilen bir firma.

  Müşteri Yorumu

  Evlok Nakliyat

  12 Temmuz 2019, 08:55

  Çok az bir eşyamızı Ankaradan - Karabüke taşıdılar parça eşya kategorisi ile değerlendirip uygun fiyat sundular teşekkürler.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66