Ülkemizde Karadan,havadan ve deniz yolu ile bir çok ürün ve taşınabilir malzemelerin hepsinin oluşturduğu pazara nakliyat sektörü diyebiliriz.

Firmamız karayolu taşımacılığı kategorisinde hizmet vermektedir.Nakliye,nakliyat,taşımacılık gibi farklı kelimeler olsada hepside aynı yapılan işi anlatmaktadır.Nakliyat ev eşyaları veya farklı taşınabilir ürünlerin şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat araçları ile transferine nakliyat hizmeti denilmektedir.

Nakliye hizmetinden ülkemizde yaşan bütün vatandaşlar yararlanabilir.Her hangi bir ögrenciden bir şirket sahibine kadar fiili ehliyeti olan bütün Türkiye vatandaşları firmamızdan hizmet alabilmektedir.

Şirketimize ulaşan müşteriler taşınmak istediklerinde ilk olarak Ankara içerisinde ikamet ediyorlar ise ücretsiz eksper gönderilerek bina cevresi ve eşya ön analizi yapılarak bir ön rapor dahilinde fiyat sunumu gerçekleştiririz.Eğer müşteri eksper istemez telefon yoluyla bir fiyat teklifi ister ise hemen kendilerine şu soruları yöneltiriz;

Fiyat Teklifi Soru-Cevap
  • Yaşadığınız yer daire mi? - müstakil mi?
  • Oturduğunuz daire kaç oda ve salon vardır?
  • Eşyalar toplaması firmamıza mı müşteriyemi ait?
  • Marangozcu ve tesisatcıya gerek varmı
  • Modüler asansör istiyormusunuz?
  • Taşınma şehiçi mi? şehirlerarası mı?

Bu sorularımızı sorarak hızlı bir şekilde mesafe ve çalışan yevmiyesinini hesaplayarak ekonomik bir fiyat teklifi sunarız.

Müşterilerimiz firmamızdan ne talep etti ve anlaşmada neler yazıldıysa hepsini alacağından emin olabilir.

Eğer taşıma sırasında olası bir hasar meydana gelmemesi için şehiriçi ve şehirlerarası eşyaların taşımada eşyalar sigorta acentesi tarafından sigortalanır.Bu sigortalama genel olarak bütün eşyaları kapsamaktadır.Olası bir hasar durumunda sigortalanan eşyaların sigorta acentesinden hasarın karşılanması istenebilmektedir.

Asla. Şirket olarak bu güne kadar o kadar taşıma gerçekleştirmemize ragmen taşımalarımızda hiç bir sorun ve hasar ve zarar meydana gelmemiştir.Her zaman taşınmadan veya fiyat belirlenmeden önce müşteriye bütün detayları paylaşıyoruz.Gönül rahatlı ile firmamızdan hizmet alabilirler.

Müşterimiz taşınma tarihi gelmeden önce evinde bulunan özel ziynet ve eşyalarını kendisinin ortadan kaldırması gerekmektedir.Anlaşmanın bir nüsahısını kendisinde bulundurmalı ve yasal olarak kendisi bu evrağı kısa bir süreliğine saklaması gerekmektedir.

Marangozcu; Evinizde bulunan mobilya,ünite,dolap ve diger elektronik eşyaların sökülmesi işlemini yapacak olan uzman çalışanımızdır.Ardından bu sökülen eşyaların tekrar yeni evde birleştirme işleminide şahsen kendisi tarafından yapılmaktadır.

Tesistcı;Evinizdeki beyaz eşyalar sizin isteginiz doğrultusunda ( garanti kapsamında olmayan ) beyaz eşyalarınızın sökülmesini ve tekrar yeni evinizde bunları işler halde kurulumunu yapacak olan uzman çalışanımızdır.

Korsan Nakiyat Firması; Bu firmaların yasal olarak hiç bir belge ve firması yoktur. Bu şahıslar bir kamyon edinerek kaçak yollarla şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık bile yapmaktadırlar. Trafik ve maliye polislerinin bulunmadığı güzergahları secerek eşya taşıması ve yük taşıması yaparlar.Böylece vergi kacırarak haksız kazanç sağlamış olurlar.Böylesi şahıslar evini taşıdıkları insanları bile düşünmeden madur edebilmektedirler.Bu gibi korsan ve paravan nakliyeciler sektörümüzde vürüs olmuş ve insanlarımızı madur etmektedirler.Kesinlikle müşteriler bilinçli ve kaliteli nakliyat firmalarını tercih etmeleri en tabi hakları olmalı ve sorunsuz olarak evden eve veya farklı taşınma taleplerinde sorun yaşamadan kaliteli bir hizmet alacaklardır.

Paravan Nakliyeci; Bu kişiler komisyon üzerine farklı nakiyeci firmalara iş satan kişilerdir.Ucuk fiyatlara ellerindeki işi farklı firmalara vererek yaptıran kişilerdir. Bundan dolayı müşteri ve işi alan nakliyeci firma arasında cıkan uyuşmazlıktan dolayı bir çok sıkıntı ceyran etmektedir.Müşteri işin sonunda veya bir anlaşmazlıkta anlaştığı firma degilde farklı firmayla karşılaştığını anlamış olur.

Çalışma Ekibimiz