Yük Asansörü Ankara

Yük Asansörü Ankara da Sizlere Hizmet Sumaktadır

Yük Asansörü Ankara da Var Mı?

Türkiye 'nin başkenti olan Ankara'da birçok sektörün hizmet verebileceği alanlarda ihtiyaçların karşılanması adına üretilmiş ürün ve taşıma ve transfer etme araçlar bulunmaktadır. İnsanların taleplerinin en iyi şekilde karşılanması adına talebin şekline göre birçok Ankara yük asansörleri bulunabilmektedir. İnternet ortamında biraz detaylı bir araştırma yapıldığında Ankara'da da Yük asansörü Ankara sunan şirketlere ulaşmak mümkündür.

Sizlerde ihtiyaçlarınıza en iyi hizmeti verebilecek taşıma araçlarına bu şekilde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ankara Evlok nakliyat firması hidrolik asansör sistemi sayesinde 400 kiloyu geçmeyecek kadar yük ve inşaat malzemelerinizi taşıyabilme yeteneğine sahip donanımla ve ekipman araçları ile sizlere hizmet sunulabilmektedir.

Yük Asansörü Fiyatları Ankara Taban Fiyatları?

Şirketimize yük asansörü fiyatları Ankara ile ilgili talepler geldiğinde şirket olarak ihtiyaçlarınızın güvenle karşılanması adına sizlere en uygun fiyatlarla hizmet üretmeye çalışmaktadır. Yük asansörü Ankara fiyatları Ankara asansör birliği tarafından belirlenen taban fiyatlar çerçevesinde hizmetlerimiz kişi ve kurumlara sunulmaktadır. Şirket olarak firmamıza tebliğ edilen kat ve saatlik çalışma ücretleri düzleminde insanlara ve firmalara hizmet sunmaya çalışmaktayız.

ANKARA ASANSÖRCÜLER BİRLİĞİ FİYAT LİSTESİ

ŞEHİR DIŞI ASANSÖR ARAÇLARINA 2 SAAT SÜRE VERİLMİŞTİR.

Şehir dışı araçlarına yardım kalkmıştır. Uzak İlçelere 50 ₺ fark ücreti talep edilecektir.

Ev Eşyası, ofis malzemeleri, kurumsal ekipmanlar,elektronik malzemeler taşınmasında geçerlidir.

1.Kat ve 10. Kat 300 ₺
11. Kat ve 13.Kat 350 ₺
14. Kat ve 15.Kat 400 ₺
15. Kat ve 20.Kat 600 ₺

İNŞAAT VE DİĞER KİRALAMA TALEPLERİNDE YÜK ASANSÖRÜ ANKARA FİYATLARI

İlk Saat 300 ₺
Sonraki Saatler 150 ₺
Tam Gün Kiralama 1.200 ₺

Şirketimizden farklı seçeneklerde talep edilen taşınma statülerinin şekline ve durumuna göre de fiyat sunabilmekteyiz. Bu gibi durumlarda sizlerde firmamızdan detaylı bilgi almak için gerek firmamızı arayabilir ve gerekse web sitemizde bulunan online destek hattından bizlere anında ulaşabilir her türlü soru ve görüşlerinizi şirketimize yöneltebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Yük Asansörü Ankara

Ankara Yük Asansörü Risk Analizi Nedir? ve Ne Amaçla Gerekiyor?

Ankara Yük asansörü talep ettiğiniz de talebinizin karşılanması adına belirli durumlarda şirketlere ve firmalara yük asansörü Ankara risk analiz raporu gerekebilir. Taşınmanın bulunduğu konum ve taşıma güzergahına kurulacak olan hidrolik asansör sisteminin çevresel koşullar incelenerek ve hesaplanarak asansör ile etkileşimde olan durumların titizlikle hesaplanarak kişilere ve kurumlara karşı sunduğunuz bir risk analiz raporu olarak bilinmektedir.

Genel olarak kişisel ve kurumsal şirketler bu gibi raporları yük ve malzeme taşıma hizmetinde oluşabilecek durumları göz önünde bulundurmak adına mevzuat gereği risk analiz raporu düzenlenmesini listeye bilmektedir. Ankara Evlok nakliyat şirketi, Ankara yük asansörü hizmetinde sizlerin taleplerini titizlikle değerlendiriyor her türlü bireysel ve kurumsal firmalara risk analiz raporlarını özenle titizlikle düzenlemekteyiz. Firmamız Avrupa kalitesinde hizmet sunan sayılı şirketlerinden birisidir.

Hidrolik ve Makaslı Yük Asansörü Arasındaki Farklar Nelerdir?

Nakliye şirketleri ve asansör firmaları ihtiyaç ve maliyetleri bakımından farklı düzeneklerle çalışabilen Ankara yük asansörü edilebilmektedir.

Hidrolik yük asansör; Hidrolik asansörler hidrolik pompa ünitesi desteği ile tahrik kabiliyetini sağlayan asansör sistemleri olarak bilinmektedir. Hidrolik asansörler aşağı yöne hareketlerde asansör kabininin kendi ağırlığını kullanmaktadır. Hidrolik asansörle yolcu ve yük taşıma için uygundur. Hidrolik asansörlerin 20 ve 50.kata kadar yükselebilen 0.125 m/sn. ile 1m/sn. hızlarında çalışabilmektedir. Tek silindirli hidrolik asansörler 1000 kilo ve 10000 kiloya kadar ağırlığı çift silindirli hidrolik asansörler 10.000 ile 90.000 bin kilo ağırlığındaki yükleri taşıyabilmektedir. Hidrolik asansör sistemlerini kullanmak için taşıma kapasitesi seyir mesafesi ölçüsü gibi teknik detayların bilinmesi gerekmektedir. Asansör sistemlerinin mutlaka yetkili asansör bakım firmaları tarafından düzenli olarak genel asansör bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.

Ankara Yük Taşıma Asansörü

Makaslı Yük Asansörleri; Sevkiyat alanlarındaki araçların yükleme ve boşaltma depodaki malzemelerin katlar arası taşıma ve malzemelerin beslenmesi ve benzeri birçok iş alanlarında kullanılan makaslı yük platformları gerekli alanlarda kullanıldığı takdirde iş verimliliğini arttıra bilmektedir. Çeşitli performans ve kaldırma kapasiteleri ile 250 kilodan 250 tona kadar makaslı yük platformları taleplere cevap verebilmektedir. Makaslı yük platformları sadece firma içerisinde yükleme ve boşaltma hizmeti içerisinde kullanılmaktadır.

Yük asansörü Ankara firması olarak şirket kamyoneti üzerine entegre edilen 360 derece dönebilen 20. ve 50.kata kadar yükselebilen hidrolik asansör sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde dış cepheden eşya, yük ve inşaat malzemeleri gibi birçok yükün transferi kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Ankara Yük Asansörü Kiralama Hizmetinde Bilmeniz Gerekenler

Firmanızın ve bireysel ihtiyaçlarınızın taşıma ve transfer şekillerine göre Ankara yük asansörü kiralama hizmetinde bulunabilirsiniz. Bina yüzeyinden eşya ve malzemelerin taşınması için “taşıma izni” gerekmeden mobil hidrolik asansör sistemi kiralama yöntemi ile yükleme ve boşaltma taleplerinize güvenle hizmet vermekteyiz.

Sanayi ve imalat firmalarının şirket içerisinde kullanabildikleri araç genellikle makaslı yük asansörleri ihtiyaçlara cevap vermektedir. Daha yüksek tonajlarda ise sadece hidrolik yük asansörü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliktedir. Hidrolik makaslı asansörlerin kurulumu ve kontrol edilmesi bakımından kesinlikle bir deneyim ve gerekli tecrübeye sahip olan operatörlerin bu gibi dikkat gerektiren araçları kullanması önem arz etmektedir.

Bu gibi hizmet veren firma ve şirketler tecrübesiz ve deneyimsiz insanlarla bu gibi hizmetleri sunamayacağından dolayı can ve mal kaybına sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi hizmetler talep edilirken kesinlikle işinde deneyimli ve tecrübeli personellerin hizmet sunmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yük Asansörü Ankara da Tercih Edilen Firmalar

Ülkemiz de birçok sektörün gelişmesi ve ilerlemesi birçok talebin ve hizmet alanının oluşmasına olanak sağlamıştır. Bu hizmet firmalarının yükleme, boşaltma, taşıma, transfer etme gibi birçok taleplerini yük asansörü Ankara gibi alanlarda değerlendirilmektedir. Ankara yük asansörü hizmetini tercih eden birçok sektör bulunmaktadır. Ankara Evlok nakliyat firması olarak şirketimiz belirli alanlarda hizmetlerini insanlara ulaştırmaya çalışmaktadır.

Yük asansörü Ankara olarak bina yüzeyine kurulan hidrolik asansör sistemimiz sayesinde inşaat sektörüne, otomotiv sektörüne ve nakliye sektörüne yükleme ve boşaltma hizmetini tecrübeli operatörlerimiz desteği ile sunabilmekteyiz.

Şirket olarak bu gibi alanlardan sunduğumuz Ankara yük asansörü kiralama hizmetlerimizden genellikle bu gibi firmalar faydalanmakta ve talep etmektedir. Bu hizmetin sağladığı kolaylıklar çerçevesinde firmaların yükleme ve boşaltma gibi talepleri yanı sıra bireysel olarak hizmetlerimizden faydalanmak isteyen kişilerin de taleplerine cevap verebilmekteyiz.

Ankara Yük Asansörü Kiralama Ankara Evlok Nakliyat Farkını Yaşamaya Ne Dersiniz?

Başkentte hizmetlerini sürdüren Ankara Evlok nakliyat sizlerden gelecek olan şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri yanı sıra Ankara yük asansörü kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetlerimiz sayesinde ihtiyaçlar kolay bir şekilde karşılanması ve yeni bir noktaya güvenle transfer edilmesi konusunda sizlere Ankara Evlok nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz belirli zaman ve periyotlarda düzenlediği %20 ve %30 indirim seçenekleri ile birlikte taşınma kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde taşımacılık ve yük asansörü taleplerinizi şirketimizden ekonomik fiyatlarda alabilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya platformlarından şirketimizi takip edebilirsiniz.

Evlok Nakliyat

Ankara Evlok Yük Asansörü

Farklı sektörlerden gelecek yük transferi işlemlerinde isteklerinizi titizlikle değerlendiriyoruz. Bilinçli fiyat politikası ile sizlere ilkeli hizmetleri sunmakta kararlıyız.

(01) Yorumlar

  • Müşteri Yorumu

    Levent Mertaş

    24 Temmuz 2021, 15:11

    Bizim de bazı alanlarda yüklerimizin transferi ve taşıması konusunda Evlok nakliyat ile anlatık ve bizlere her türlü hizmeti sorunsuz sundukları içi için çok teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ara 0534 307 96 66